logo (1)Z bólem serca to robię, ale muszę Was poprosić o pomoc. Oczywiście prośba skierowana jest tylko do zainteresowanych. Osoby, które uznają ją za bezsensowną proszę o zignorowanie tego komunikatu.

Od dłuższego czasu nosiłem się z zamiarem zmiany szablonu bloga Fandroid. Zapewne zauważyliście, że w ciągu tych ponad 5 lat jego wygląd zmieniał się kilkukrotnie. Wszystkie koszty związane z prowadzeniem bloga ponoszę z własnej kieszeni. Reklamy, które widzicie na nim nie są w stanie pokryć wszystkich wydatków.

Na co?

Nadszedł czas na kolejne zmiany, ale tym razem większe. Jednak potrzebuję małej pomocy aby osiągnąć efekt. Zakup nowego szablonu doszedł do skutku przy pomocy pewnej osoby, która pewnie chce zostać anonimowa. Dziękuję bardzo.

Dalszą kwotę zbieram w celu opłacenia comiesięcznego serwera, którego abonament zwiększa się z miesiąca na miesiąc.

Nie chcę jednak aby moja prośba została uznana jako żebractwo, a tym bardziej jako przymus. Jeśli uważasz, że lepiej wydać te kilka złotych na inne cele, to rozumiem. Blog na pewno będzie cały czas istniał, będzie aktualizowany i nie zostanie porzucony.

Co z tego będę miał?

Jedyne co mogę zapewnić, to reklamę na blogu. W formie banera lub wpisu, który mógłby pasować do tematyki. Każdy, z wyjątkiem firm, kto wpłaci nawet 2 złote będzie otrzyma miejsce na blogu Fandroid. Myślę, że jest to sprawiedliwe, bo blog ma średnio 50 tysięcy odsłon w miesiącu.

Z góry dziękuję za uwagę, każda złotówkę i otwieram się na propozycje, gdyby komuś przeszkadzała taka forma mojej prośby. Gdyby ktoś chciał wesprzeć nawet najdrobniejszą kwota, wystarczy wejść na stronę PayPal i wysłać na maciekkulesa@gmail.com lub skorzystać  z poniższego przycisku. Albo po prostu wyłącz AdBlocka :)
Gdybyś nie miał konta PayPal:
pp

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.