Aplikacje20 złotych na zakupy w sklepach Żabka i Freshmarket z kodem Android Pay.

Maciej Kulesa15 lipca 20175 min
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/2016/11/android-pay-1-1024x577.jpg

Nie będę przedłużał i od razu na wstępie napiszę, że Google, Żabka i Freshmarket zapraszają do skorzystania z promocji. Dzięki niej możecie otrzymać 20 złotych na zakupy. Wystarczy pobrać aplikację Android Pay ze sklepu Google Play i wpisać w niej kod promocyjny ANDROID20. Promocja dotyczy tylko nowych użytkowników.

Aby otrzymać 20 złotych kod promocyjny musi zostać wpisany od 12 lipca 2017 roku do 5 września 2017 roku. Do rozdania jest 25000 bonów o wartości 20 złotych każdy, więc należy się spieszyć. Otrzymany bon można wykorzystać na zakupy do 5 października 2017 roku.

Android Pay zadebiutował u nas kraju pod koniec zeszłego roku, ale i tak wiele osób nie może korzystać z tego systemu płatności. Na tę chwilę z usługi można skorzystać w Alior Bank, BZ WBK, Eurobank, mBank, Nest Bank, Orange Finanse i T-Mobile Usługi Bankowe.

Niestety, Android Pay nie obsługuje wszystkich kart wymienionych banków. Na przykład, posiadacze kart Visa w banku mBank nie mają możliwości płacenia za pomocą Android Pay. Jeśli porównalibyśmy listę placówek dostępnych w USA, z naszym podwórkiem, to otrzymamy bardzo kiepski obraz. W dodatku, część banków wspiera swój własny system, który blokuje dostęp innym formom płatności.

Regulamin akcji.

źródło: żabka i tabletowo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Related Posts

{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}