Warto reklamować się u nas.


Maciej Kulesa

maciekkulesa@gmail.com

Numer telefonu – 604-646-231

Pamiętaj, że każdy czytelnik jest potencjalnym klientem. Dzięki nam w szybki i prosty sposób dotrzesz do dużej grupy docelowej. Fandroid wyświetla ponad 640 tysięcy reklam w miesiącu!

Zapytanie o ofertę nic nie kosztuję. Zrób to teraz i wyprzedź konkurencję. Zobacz również nasze wpisy sponsorowane wysokiej jakości.

Lata pracy i kontakty z różnymi markami pozwoliły nam zdobyć niesamowite doświadczenie w tej branży. Jesteśmy otwarci na wszystkie propozycje, ale zastrzegamy sobie prawo do odmowy, jeśli nie będzie związana z tematyką bloga. Cenimy sobie naszych czytelników, dlatego też chcemy im prezentować treści najwyższej jakości.

Współpracowaliśmy z takimi markami jak: Sony, Allview, Honor, Huawei, LG, TP-Link, AVM (Fritz!), Allegro i innymi. Nie sposób wymienić wszystkich firm, z którymi nawiązaliśmy współpracę, bo część z nich dotyczyło drobnych kontaktów, ale zawsze wkładamy w taką operację całe nasze serca. Nieważne czy mamy do czynienia z małą firmą, czy dużą korporacją. Zawsze podchodzimy do tematu profesjonalnie.

Miesięczne statystyki bloga Fandroid.com.pl (GA kwiecień 2018):

  • 217 000 odsłon
  • 136 000 unikalnych użytkowników

Mamy również mocną grupę wsparcia na Facebooku – 12 000 fanów obserwuje nasz fanpage!

Zapraszam do kontaktu.

Imię (wymagane)

Adres email (wymagany)

Temat

Treść wiadomości

Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę.