Pozostałe urządzeniaTelefonyUrządzeniaVRPopularne akcesoria mobilne. Część z nich miałem, a jedno chcę posiadać.

Maciej Kulesa24 maja 201710 min
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/2017/05/zakupy-e1495634490518.jpg

Dawno nie było tekstu o akcesoriach mobilnych. Chciałem napisać o gadżetach, które sam chciałbym mieć w domu i o tych, które posiadam lub posiadałem. Nie są one związane z jakąś jedną kategorią sprzętową. Znajdziecie tutaj spory rozstrzał, ale może komuś coś wpadnie w oko.

Okulary VR.

Obecnie posiadam wersję studencką googli VR (czyt. z kartonu). Na rynku pojawia się co raz więcej materiałów wykorzystujących ten gadżet. Jeśli miałbym teraz wybierać, to pewnie skusiłbym się na okulary Xiaomi. Jest to trochę droższa wersja, ale podejrzewam, że jest warta swojej ceny. Są jednak tańsze modele również cenione przez wielu użytkowników. Oczywiście, proste gogle VR to nie wszystko, bo w ofertach sklepów znajdują się również prawdziwe kombajny. Chodzi o okulary, które mają już wbudowane ekrany i nic do szczęścia nie potrzebne. Takie rozwiązanie jest jednak droższe, ale warto przyjrzeć się jemu.

Piloty z klawiaturą.

Jest to bezcenny gadżet jeśli posiadacie jakąś przystawkę multimedialną do telewizora lub funkcję Smart TV. Oczywiście, można wykorzystać smartfona lub tablet do obsługi takich urządzeń, ale z doświadczenia wiem, że to nie to samo. Sam miałem okazję korzystać z podobnego rozwiązania gdy byłem w posiadaniu przystawki z systemem Android (nie Android TV) albo Windows. Taki dodatek powoduje, że obsługa jest bardziej przyjazna.

Przystawki z Androidem.

W tym segmencie rozrzut cenowy jest spory, bo można kupić coś za około 120 złotych, ale równie dobrze można pomyśleć nad zakupem czegoś lepszego. W niektórych przypadkach chodzi o wygląd lub o pilot, który jest dostarczony do zestawu. Trzeba jednak zwrócić uwagę również na wersję systemu Android. Poniżej znajdziecie listę sprzętów, które nie mają starszego systemu niż Android 6.0. Osobiście posiadam przystawkę z systemem Android TV 6.0 i jestem bardzo zadowolony. Polecam wykorzystać możliwości KODI na takich urządzeniach.

Linki nie są afiliacyjne, ale opatrzone nazwą mojego bloga. Nie mam prowizji ze sprzedaży, ale ma to wpływ na ewentualną współpracę ze sklepem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.