AplikacjeWstrząśnij, a będzie Ci dane. Nowa funkcja w aplikacji Qpony, która rozdaje bilety i puszki.

Maciej Kulesa30 września 201614 min
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/2016/09/qpony-mockup-01-1024x502.jpg

Aplikację Qpony używam chyba od jej narodzin, ale tylko raz wspominałem o niej na blogu. O takich aplikacja nie trzeba wiele pisać, bo tez nie ma za bardzo o czym. Ot, agregat setek zniżek, kuponów rabatowych i gazetek promocyjnych. Można wspomnieć, że Qpony działają dobrze, a interfejs jest ładny i intuicyjny. Co tutaj więcej dodawać?

W ostatnim czasie (od około 10 września) aplikacja zyskała ciekawą funkcję, dzięki której można wygrać bilety do Multikina, zestawy Coca-Cola z popcornem, czy puszki Coca-Cola. Wystarczy wejść w odpowiednią zakładkę, która powinna być już widoczna na głównym ekranie aplikacji i potrząsnąć smartfonem.

qpony-menu

Z promocji można skorzystać raz dziennie, ale warto to zrobić, bo można trafić darmowy bilet. Mi się jeszcze nie udało, ale otrzymałem zniżkę na zestawy do Multikina i darmowe puszki do odbioru, również w tym kinie.

Aplikacje można pobrać za darmo w sklepie Google Play. Twórcy pochwalili się ostatni, że Qpony pobierano już milion razy. Jest to niezły wynik, ale pokazuje również, że w Polsce jest duże zapotrzebowanie na tego typu rozwiązania. Pewnie wielu osobom marzą się zniżki znane z USA, gdzie klienci robią ogromne zakupy płacą za nie po kilka dolarów, albo w ogóle.

qpony-wygrana

One comment

  • pgv

    4 października 2016 at 11:57

    Ciekawe pod względem technicznym i promocyjnym. Nawet dla darmowych puszek warto sobie z tego skorzystać. Że też tak chętnie rozdają darmowe wejściówki i jeszcze jakieś prezenciki… miło.

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Related Posts

{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}