Share, , Google Plus, Pinterest,

Print

Posted in:

Badoo – randki po polsku i z Polakami

Zapraszamy do świeżo otwartego forum o systemie Android i nie tylko!

Jest to gościnny wpis użytkownika Danielkl.

Dziś przedstawię wam aplikacje Badoo. Jest to jedna z wielu aplikacji randkowych jakie można znaleźć w Android Market. Aplikacja Badoo daje nam dostęp do portalu randkowego badoo.com z poziomu naszego telefonu. Program jest w w j. polskim, ale pozwala na kontakt z ludźmi z całego świata. Kolejnym atutem serwisu i aplikacji jest spora ilość dostępnych polskich użytkowników.
W innych, tego typu, aplikacjach Polaków jest jak na lekarstwo. Kiedyś portal sympatia.pl zapowiadał wydanie swojej aplikacji, ale na razie nic ponad to nie wiemy. Jest jeszcze operator Plus, który ma w markecie aplikację Funskan, ale z niej mogą korzystać tylko użytkownicy sieci Plus i 36.6.
Teraz kolej na na konkrety, na temat samej aplikacji Badoo.  W Android Market aplikacja widnieje pod nazwą „Poznaj nowych ludzi na Badoo”, ale wystarczy wpisać słowo „badoo”.
Aplikacja zajmuje okolo 3mb i pobrano ją już około 10000-50000 razy.
Po uruchomieniu aplikacji musimy się zarejestrować. Możemy połączyć się również poprzez konto Facebook. Wtedy automatycznie zostaną uzupełnione podstawowe dane u nas w profilu. Dodane zostaną zdjęcie profilowe, które mieliśmy zmieszczone na Facebooku. Jeśli jednak nie chcemy korzystać z tego rodzaju logowania to zawsze jest możliwość tradycyjnej rejestracji.
Gdy już to zrobimy na ekranie pojawi się 10 ikonek. Dodatkowe 4 ukryte są pod klawiszem menu.

W profilu mamy informacje o sobie. Pojawiają się tam nasze zdjęcia i informacje kogo poszukujemy. Znajdziemy tam również ustawienia naszej strony z profilem.
Zakładka  “W okolicy” pozwoli nam na przeglądanie osób, które znajdują się w najbliższej okolicy. Mamy też wybór czy szukamy osób w konkretnym obszarze, czy z całej Polski.


Wiadomości – tutaj znajdziemy wszystkie wiadomości, które odbieraliśmy lub wysyłaliśmy do znajomych.

Goście – lista osób, które nas odwiedziły.

Ulubione – tu mamy listę osób,  które dodaliśmy do ulubionych.

Chcą mnie – lista  osób, które chciały by nas poznać. Niestety, minus tej opcji jest taki, że  musimy zapłacić aby zobaczyć te osoby (minimum 34zl na 30 dni – płatne tylko kartą kredytową).

Chybił trafił – to chyba najciekawsza funkcja   tej aplikacji. Program pokazuje nam losowo wybrane profile. Możemy je plusować lub minusować. Dziennie możemy wyświetlić 100 użytkowników. Dalej musimy płacić.

Nie testowałem płatnych funkcji ponieważ nie mam karty kredytowej. Aplikacja oferuje oczywiście więcej funkcji. Jeśli ktoś chciałby dowiedzieć się więcej, z chęcią dopiszę.

Wersja desktopowa portalu ma kilka dodatkowych funkcji, których zabrakło w aplikacji. Są to np.: zaawansowana wyszukiwarka, wysyłanie prezentów,  upload video, itp. Mam nadzieję, że i te funkcje znajdą sie w następnych aktualizacjach mobilnej wersji Badoo. Życzę udanego randkowania na waszych Androidach.

[app]com.badoo.mobile[/app]

  • Hujek

    gdzie to kurestwo znaleźć żeby nie pisali do mnie