AplikacjeJakdojadę – od dziś kupisz bilety na komunikację w Warszawie.

Tak naprawdę są trzy aplikacje pozwalające zakupić bilety MPK w Polsce. Oczywiście, chodzi mi o te, które naprawdę się liczą i mają sporą dostępność miast, w których można zakupić bilety komunikacji miejskiej. Są to SkyCash, MoBilet i mPay. Jednak niebawem może do nich dołączyć Jakdojade.pl. Do tej pory serwis znany był z tego, że w łatwy i szybki sposób można sprawdzić połączenia MPK, ale i to nie zawsze działało idealnie. Czasami nie zaktualizowało terminów i...
Maciej Kulesa5 grudnia 201715 min
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/jakdojade.jpg

Tak naprawdę są trzy aplikacje pozwalające zakupić bilety MPK w Polsce. Oczywiście, chodzi mi o te, które naprawdę się liczą i mają sporą dostępność miast, w których można zakupić bilety komunikacji miejskiej. Są to SkyCash, MoBilet i mPay. Jednak niebawem może do nich dołączyć Jakdojade.pl.

Do tej pory serwis znany był z tego, że w łatwy i szybki sposób można sprawdzić połączenia MPK, ale i to nie zawsze działało idealnie. Czasami nie zaktualizowało terminów i różnice pomiędzy danymi w aplikacji, a tymi obowiązującymi w MPK były widoczne. Zdarzało się to sporadycznie i w większości przypadków mogłem liczyć na tę aplikację.

Teraz otrzymała ona dodatkową funkcjonalność – zakup biletów MPK w Warszawie. Nie jestem w stanie na chwilę obecną sprawdzić jak to działa, ale wprowadzenie tej opcji w stolicy, to dobra wiadomość. Podejrzewam, że najbardziej cieszą się z tego osoby, które często odwiedzają Warszawę, a nie mieszkańcy tego miasta. Tak samo jest w przypadku innych aplikacji, które służą do zakupu „jednorazowych” biletów w innych miastach. Wiadomo, mieszkaniec danego miasta z reguły ma jakąś „sieciówkę”.

Trzeba jeszcze dodać, że zakup biletów w aplikacji Jakdojade był już możliwy dla osób przebywających w Trójmieście. Jednak, ta informacja nie odbija się takim echem, jak wprowadzenie opcji w stolicy.

W aplikacji można zakupić bilety jednorazowe, czasowe i krótkookresowe. Dostępne są dwie opcje płatności. Możecie podpiąć kartę płatniczą lub skorzystać z płatności Blik.

One comment

  • Tom

    6 grudnia 2017 at 11:16

    Na razie zostaję przy mPay. Właśnie ruszyła kolejna promocja, którą robią z Mastercardem. Bilety można więc kupować za 1 zł.

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Related Posts

{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}