AplikacjePozostałe urządzeniaUrządzeniaBleBox SwitchBoxD – podwójny przekaźnik 230V WiFi

https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/switchboxd.jpg


Jest to najmniejsza na świecie bezprzewodowa jednostka (WIFI) (moduł, przekaźnik 230V), który pozwala na sterowanie dwoma obiegami niezależnie od siebie. Jego maksymalne obciążenie, jakie może wytrzymać to 5A (2kW)! Bardzo szybka i łatwa konfiguracja sprawiła, iż Blebox SwitchboxD stał się najbardziej popularnym produktem w swojej kategorii na terenie Polski i nie tylko. Posiadając dostęp do Internetu w smartfonie, jesteśmy w stanie sterować urządzeniami 230V z każdego miejsca na ziemi. Ten moduł od Bleboxa jest tak małych gabarytów, iż mieści się w każdą puszkę FI60.

Czym jest BleBox SwitchBoxD i do czego służy?

Produkt ten służy do sterowania urządzeniami za pomocą sieci WiFi z każdego miejsca na Naszej planecie. Jego napięcie zasilania to 230V.

Pełni funkcję dwukanałowego przekaźnika, do którego można pobrać aplikację wBox, dzięki której możemy kontrolować każde urządzenie takie jak np. lampa 230V w salonie czy zraszacz 230V w ogrodzie.

Jest możliwość ustawienia harmonogramu, tj. zapisujemy o której godzinie SwitchboxD ma włączyć i wyłączyć dane urządzenie. Urządzenie dzięki któremu tanim kosztem, jesteśmy w stanie postawić system ”inteligentnego domu”.

Instrukcja obsługi sterownika

W celu podłączenia modułu do sieci WiFi najpierw musimy podłączyć komputer lub smartfon do sieci WiFi udostępnionej przez przekaźnik BleBox. W przypadku jeżeli wykorzystujemy telefon, w aplikacji wBox wchodzimy tam, gdzie moduł będzie dostępny, a użytkownik może dorzucić dane do sieci domowej WiFi z którą będzie połączony nasz sterownik.

Jeżeli korzystamy z komputera, trzeba uruchomić przeglądarkę dodając adres http://192.168.4.1

Krok kolejny to postępowanie zgodnie z udostępnioną przez producenta instrukcją. Należy wybrać sieć lokalną, a później podajemy hasło gwarantujące dostęp do sieci.

Więcej w filmie poradnikowym poniżej:

Jaka jest cena Blebox SwitchBoxD?

W sklepie internetowym Wroled z Wrocławia SwitchboxD kosztuje 189zł, natomiast w przypadku zainteresowania większą ilością sterowników, jest możliwość negocjowania ceny.

Produkt możesz kupić tutaj online: https://wroled.pl/blebox-switchboxd

Podsumowanie i opinie

Najlepszym podsumowaniem będzie informacją, iż Naszym zdaniem SwitchboxD od Blebox’a jest najlepszym dostępnym przekaźnikiem dwukanałowym WiFi dostępnym na rynku. Pokazują to zarówno opinie dystrybutorów jak i klientów.

Każdy z Naszych klientów jest naprawdę zadowolony z użytkowania tego produktu. Warto dodać, że jest on objęty 5-letnią gwarancją. Zapraszamy do zakupów.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Related Posts

{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}