NewsEtui, słuchawki, selfie-stick, czyli jakie akcesoria do telefonu kupić?

Paweł6 lipca 20218 min
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/akcesoria-do-telefonu-1280x850.jpg

Smartfon to urządzenie, bez którego trudno obejść się w dzisiejszych czasach. Aby zwiększyć jego funkcjonalność, a także zabezpieczyć przed zniszczeniami, warto stosować użyteczne akcesoria. Sprawdź, jakie gadżety warto kupić do swojego telefonu.

Praktyczny pokrowiec na telefon

Inwestycja w ochronne akcesoria do telefonu to szybko zwracający się wydatek. Solidne etui zabezpiecza obudowę i wyświetlacz smartfona przed pęknięciem czy zarysowaniem. Do wyboru masz różne modele i rodzaje pokrowców: typu wsuwka, czyli wkładane od góry, kabury do przymocowania do paska w spodniach albo wallet, tj. portfel i pokrowiec w jednym. Dostępne są też futerały-plecki zabezpieczające jedynie tylną obudowę urządzenia oraz specjalne modele przeznaczone do biegania i uprawiania innych sportów. Możesz zdecydować się na akcesoria do telefonu wykonane ze skóry naturalnej bądź ekologicznej, silikonu, materiałów lub tworzyw sztucznych.

Selfie-stick do robienia idealnych selfie

Jeśli telefon służy Ci nie tylko do komunikacji, ale przede wszystkim do kręcenia filmów i robienia zdjęć, selfie-stick to gadżet idealny dla Ciebie. Praktyczna rączka do smartfona ułatwi Ci wykonywanie autoportretów. Dzięki niej z łatwością obejmiesz obiektywem siebie oraz stojących obok znajomych. Dla osób, które chcą być w pełni przygotowane na wykonywanie fotografii w każdej sytuacji, najlepsze są uchwyty do smartfona na palec. Dzięki takiemu gadżetowi nie musisz martwić się, że upuścisz telefon, wyciągając rękę.

Słuchawki i głośniki bezprzewodowe

Miłośnikom muzyki i audiobooków albo osobom, które chcą wygodnie prowadzić rozmowy telefoniczne w każdej sytuacji, poleca się bezprzewodowe słuchawki Bluetooth. W zależności od preferencji możesz wybrać model douszny, dokanałowy lub nauszny.

Głośniki Bluetooth to z kolei polecany wybór, gdy chcesz podzielić się ulubioną playlistą albo słuchaną książką z innymi osobami. Bezprzewodowe, niewielkie głośniki sprawdzą się m.in. podczas jazdy samochodem bądź zabawy ze znajomymi w plenerze. Tego rodzaju akcesoria do telefonu są bardzo praktyczne. Nie zajmują wiele miejsca i nie wymagają okablowania, co wpływa na wygodę korzystania.

Powerbank dla zwiększenia wydajności

Jeśli chcesz mieć pewność wysokiej wydajności telefonu w każdych warunkach, zaopatrz się w przydatny powerbank. To podręczny magazyn energii, który pozwoli Ci doładować smartfon, kiedy tylko tego potrzebujesz. Nie zawsze ładowanie za pomocą zwykłej ładowarki podpinanej do gniazdka jest możliwe. Dzięki powerbankowi nie musisz się o to martwić, ponieważ gadżet ten nie wymaga dostępu do prądu. Model o dużej pojemności umożliwi Ci nawet kilkukrotne doładowanie telefonu.

Ładowarka samochodowa

Kolejnym praktycznym gadżetem, w który warto się zaopatrzyć, jest ładowarka samochodowa. Profesjonalne akcesorium wyposażone w różne porty sprawi, że Twój smartfon nigdy Cię nie zawiedzie w krytycznej sytuacji i da Ci pewność sprawnego działania telefonu podczas najdłuższej podróży. Możesz też zdecydować się na ładowarkę indukcyjną, która zdalnie uzupełni baterię w telefonie. Pamiętaj jednak, że sprzęt ten nie jest przystosowany do pracy z każdym modelem smartfona.

Partnerem materiału jest Kraina GSM.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Related Posts

{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}