AplikacjeSystemyFlash przestaje istnieć na Androidzie

Kto śledzi wpisy z blogu Adobe ten wie, że dzisiaj jest ostatni dzień aby móc pobrać Adobe Flash Player z Google Play. Po dzisiejszym dniu nie będzie już takiej możliwości Adobe usunie Flash z listy dla nowych użytkowników. Jednak ci co posiadają go zainstalowanego będą mogły instalować aktualizacje jeśli takowe wyjdą. W tamtym roku Adobe ogłosiło, że nie będzie już wspierać urządzeń, które mają nowszego Androida niż 4.0 (ICS). Dlatego osoby, które posiadają Androida 4.1...
Maciej Kulesa15 sierpnia 20123 min
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/2012/08/Flash-RIP.jpg

Kto śledzi wpisy z blogu Adobe ten wie, że dzisiaj jest ostatni dzień aby móc pobrać Adobe Flash Player z Google Play. Po dzisiejszym dniu nie będzie już takiej możliwości Adobe usunie Flash z listy dla nowych użytkowników. Jednak ci co posiadają go zainstalowanego będą mogły instalować aktualizacje jeśli takowe wyjdą.

W tamtym roku Adobe ogłosiło, że nie będzie już wspierać urządzeń, które mają nowszego Androida niż 4.0 (ICS). Dlatego osoby, które posiadają Androida 4.1 niech zapomną o Flashu. Jednak jest to znikomy procent użytkowników jak na razie. Adobe chce się skupić bardziej na środowisku AIR. Natomiast Flash powoli i tak jest wypychany przez HTML5. Informacja o zaprzestaniu wspierania Flash to był tylko gwóźdź do trumny.

Flash przestaje istnieć na Androidzie

OpiniaLeave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Related Posts

{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}