AplikacjeGoogleGoogle Pay w przeglądarce.

https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/google-pay.jpg

Google zaczyna coraz bardziej atakować rynek płatności internetowych. Ofensywa dotyczy przeglądarek internetowych i jest to ruch, którego należało się spodziewać. Gigant powoli udostępnia możliwość płacenia za pomocą Google Pay w przeglądarce Chrome, Safari i Firefox. Nie ma znaczenia czy będziesz robić to z poziomu komputera, systemu Android czy może iOS. Obsługa będzie wyglądać tak samo. Dodatkowo, będzie opcja zapamiętywania kart płatniczych. Tak, żeby po przesiadce z Chromebooka na iPhone nie było żadnego problemu. Dane te będą zapamiętywane w przeglądarce.

Pamiętaj, że do 14 maja możesz zgarnąć do 400 złotych na wydanie w sklepie Google Play. Wystarczy zaprosić znajomego do Google Pay. Ja już zdobyłem 160 złotych. Te kwoty można wydawać na większość materiałów w sklepie Google Play. Zapraszam cię również do poniższych tekstów. Dzięki nim zaoszczędzić pieniądze, a nawet możesz zdobyć środki na zakup materiałów w sklepie Google Play.

Wszystkie informacje i porady dotyczące płatności można znaleźć na blogu Google.

Na ten moment Google Pay popularne jest przede wszystkim na smartfocnach. W Polsce można płacić za pomocą tej metody na Allegro i w wielu sklepach internetowych. To wszystko odbywa się w oparciu o aplikację mobilną, która musi być zainstalowana na smartfonie. Nowa funkcja Google Pay znosi te ograniczenia i będzie działać jak kiedyś Portfel Google. Możecie nie pamiętać tego rozwiązania, bo w Polsce było praktycznie niewykorzystywane. Jednak odkąd gigant połączył Portfel Google i Android Pay w jedną usługę, może zacząć wdrażać ją dalej.

Metoda Google Pay dołączyła nawet do płatności PayU. Polacy mogą już płacić w internecie prawie na wszystkie sposoby. Do szczęścia brakuje tylko obsługi PayPal w usłudze Google Pay. To jednak zmieni się w najbliższym czasie. Taka możliwość jest już dostępna w USA i czeka na wdrożenie w innych krajach.

Google już jakiś czas temu ogłosiło, że Asystent Google zaczął „ogarniać” płatności. Dzięki temu użytkownicy w prostszy sposób zapłacą za produkty i treści w internecie. Dzięki integracji Google Pay z wieloma sklepami, które nie posiadają aplikacje, gigant dotrze do jeszcze większej grupy odbiorców. Nic tylko czekać na pojawienie się Asystenta Google w Polsce.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.