AplikacjeGoogleGoogle udostępnia promocję na wiele gier w sklepie Play.

To był udany rok i przez cały okres jego trwania udostępniałem wam wpisy z promocjami na gry i aplikacje w sklepie Google Play. W takich tekstach pojawiały się również darmowe tytuły, których było bardzo dużo. Większość promocji i okazji należało szukać w sieci, gdzie były udostępniane przez wielu użytkowników. Czasami samo Google zachęcało użytkowników do instalowania aplikacji i dzieliło się stronami, na których pojawiały się listy z ciekawymi materiałami. Zobacz również: promocja z 8 grudnia...
Maciej Kulesa22 grudnia 2017215 min
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/2014/08/sale-e1480956639487.jpg

To był udany rok i przez cały okres jego trwania udostępniałem wam wpisy z promocjami na gry i aplikacje w sklepie Google Play. W takich tekstach pojawiały się również darmowe tytuły, których było bardzo dużo. Większość promocji i okazji należało szukać w sieci, gdzie były udostępniane przez wielu użytkowników. Czasami samo Google zachęcało użytkowników do instalowania aplikacji i dzieliło się stronami, na których pojawiały się listy z ciekawymi materiałami.

Zobacz również:

Google powraca z kolejną ciekawą paczką i tym razem udostępnia 22 gry na koniec roku. Na liście znalazło się wiele ciekawych i popularnych gier. Nie udało mi się dotrzeć do darmowych tytułów i znalazłem tylko tę stronę z poniższymi grami:

Nie zaskoczę was informacją, że zagraniczni użytkownicy, a w szczególności mieszkańcy USA, mają więcej szczęścia. Google uruchomiło zdecydowanie więcej promocji z okazji kończącego się roku. Amerykanie mają możliwość wykupienia różnych abonamentów za 50% ceny, wypożyczania filmów na specjalnych warunkach, dedykowane strony z promocjami na książki i jeszcze więcej gier w promocji. Kiedyś szukałem informacji na temat promocji filmów w sklepie Google Play, ale wszystkie szerokim łukiem omijają nasz kraj. Słabe to pocieszenie, że nie tylko nasz, bo sam korzystam z ich wypożyczalni i wiem, że jest to świetne rozwiązanie. Chciałbym kiedyś zobaczyć wyprzedaże w naszej regionie.

2 comments

  • Maciej

    22 grudnia 2017 at 18:56

    Wielkie dzięki za newsa, świetna okazja na Samorosta 3!

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.