Google udostępnia promocję na wiele gier w sklepie Play.

Google udostępnia promocję na wiele gier w sklepie Play.

To był udany rok i przez cały okres jego trwania udostępniałem wam wpisy z promocjami na gry i aplikacje w sklepie Google Play. W takich tekstach pojawiały się również darmowe tytuły, których było bardzo dużo. Większość promocji i okazji należało szukać w sieci, gdzie były udostępniane przez wielu użytkowników. Czasami samo Google zachęcało użytkowników do instalowania aplikacji i dzieliło się stronami, na których pojawiały się listy z ciekawymi materiałami.

Zobacz również:

Google powraca z kolejną ciekawą paczką i tym razem udostępnia 22 gry na koniec roku. Na liście znalazło się wiele ciekawych i popularnych gier. Nie udało mi się dotrzeć do darmowych tytułów i znalazłem tylko tę stronę z poniższymi grami:

Nie zaskoczę was informacją, że zagraniczni użytkownicy, a w szczególności mieszkańcy USA, mają więcej szczęścia. Google uruchomiło zdecydowanie więcej promocji z okazji kończącego się roku. Amerykanie mają możliwość wykupienia różnych abonamentów za 50% ceny, wypożyczania filmów na specjalnych warunkach, dedykowane strony z promocjami na książki i jeszcze więcej gier w promocji. Kiedyś szukałem informacji na temat promocji filmów w sklepie Google Play, ale wszystkie szerokim łukiem omijają nasz kraj. Słabe to pocieszenie, że nie tylko nasz, bo sam korzystam z ich wypożyczalni i wiem, że jest to świetne rozwiązanie. Chciałbym kiedyś zobaczyć wyprzedaże w naszej regionie.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *