AplikacjeHBO GO bez dostawców w Polsce. Jest już cena i data startu.

Maciej Kulesa23 marca 20184 min
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/hbo-go-1024x538.jpg

HBO GO bez umowy za 29,90 już od 26 marca 2018 roku. To jest najważniejsza informacja tego tygodnia. Nieoficjalnie mówiło się o starcie tej usługi w tym miesiącu, ale lepiej było poczekać na tę wiadomość. Będzie można sprawdzić jakość usługi, bo pierwszy miesiąc ma być darmowy. Czy to się opłaca?

Na pewno znajdą się osoby, które będą narzekały na cenę HBO GO i częściowo nie będę się im dziwić. Za 35 złotych Ipla oferuje podobną usługę z wybranymi materiałami HBO GO + kanały Cinemax. Abonenci NC+ również będą śmiać się pod nosem, bo niektórzy mają tę usługę zdecydowanie taniej. Ciężko jednak będzie porównać nową ofertę HBO GO z tym, co oferują dostawcy telewizji, bo będzie to niezależna usługa.

[contentcards url=”https://www.fandroid.com.pl/jak-zainstalowac-hbo-go-android-tv,16781″]

Mam nadzieję, że wraz ze startem nowej oferty HBO GO bez dostawców zobaczymy kilka zmian. Nie tylko ja liczę na poprawę jakości obrazu i dźwięku. Netflix jest tutaj dobrym przykładem. Czekam również na oficjalne uwolnienie aplikacji na Android TV, bo to już nie jest śmieszne. Muszą poprawić obsługę Chromecast, bo o to walczy spora grupa użytkowników.

CO prawda, da się uruchomić HBO GO na Android TV, ale są to „domowe” sposoby, a nie na tym polega takie rozwiązanie. Każdy chciałby zainstalować aplikację bezpośrednio ze sklepu Google Play.

źródło ceny i daty premiery: PPE

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Black Friday 2020

Related Posts

{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}