TelefonyUrządzeniaHTC Desire 12s – kolejna próba podboju tanim smartfonem

HTC kolejny raz próbuje dotrzeć do użytkowników z lżejszym portfelem. Dobrze wiemy, że poprzednie próby były mniej lub bardziej udane. Nie oszukujmy się jednak, HTC od dłuższego czasu nie zawojowało rynku. Szkoda, bo na górnej półce mają bardzo ciekawego smartfona HTC 12+, z którego jestem niesamowicie zadowolony. Producent chce jeszcze podejść tańszą półkę i atakował ją kilka razy. Czy tym razem uda się ta sztuka? HTC Desire 12s posiada ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 435, 3...
Maciej Kulesa18 grudnia 20184 min
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/HTC-Desire-12s-840x472.jpg

HTC Desire 12s - kolejna próba podboju tanim smartfonem

HTC kolejny raz próbuje dotrzeć do użytkowników z lżejszym portfelem. Dobrze wiemy, że poprzednie próby były mniej lub bardziej udane. Nie oszukujmy się jednak, HTC od dłuższego czasu nie zawojowało rynku. Szkoda, bo na górnej półce mają bardzo ciekawego smartfona HTC 12+, z którego jestem niesamowicie zadowolony. Producent chce jeszcze podejść tańszą półkę i atakował ją kilka razy. Czy tym razem uda się ta sztuka?

HTC Desire 12s posiada ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 435, 3 GB lub 4 GB pamięci RAM, 32 GB lub 64 GB pamięci na dane oraz baterię 3,075 mAh. Wariant Desire 12s o pojemności 3GB/32GB kosztuje około 194 dolarów. Natomiast wersja 4GB/64GB około 227 dolarów. Stosując bardzo prosty przelicznik, wychodzi trochę drogo. Pierwsza opcja wyceniona jest na około 730 zł, a druga na około 855 zł. Oczywiście, mocno upraszczając. Dlatego też nie można liczyć na podobne kwoty w polskich sklepach. Nie ma też informacji, kiedy smartfon mógłby pojawić się nad Wisłą.

Desire 12s dostępny będzie w kolorze czarnym, srebrnym i czerwonym. Wyglądem przypomina wcześniej zaprezentowanego HTC 12 Life. HTC Desire 12s wyposażono w 5,7-calowy wyświetlacz o rozdzielczości HD + (1,440 x 720). Nad wyświetlaczem znajduje się 13-megapikselowy aparat fotograficzny (f/2.4). Z kolei na tylnej obudowie znajduje się aparat 13 MP (f/2.2).

Co myślicie o nowym smartfonie HTC?

HTC Desire 12s – kolejna próba podboju tanim smartfonem

5 (100%) 1 voteLeave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Related Posts

{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}