Pozostałe urządzeniaUrządzeniaNowe czytniki e-booków z Androidem. InkBook Explorer z ekranem 7,8″ i InkBook Infinity z ekranem 10.3″.

Maciej Kulesa29 kwietnia 201815 min
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/inkbook-promo.jpg

Jeśli miałbym napisać tekst o sprzętach, które zrewolucjonizowały rynek w ostatnich latach, to czytnik e-booków zająłby bardzo wysokie miejsce. Dzięki czytnikom dostęp do książek jest zdecydowanie łatwiejszy, nie wspominając już o promocjach na wielu stronach. Mógłbym wymienić wiele zalet tego urządzenia, ale najważniejsze jest dla mnie podświetlenie i możliwość posiadania wielu książek w jednym miejscu.

To cię zainteresuje:

Firma Artatech postanowiło rozszerzyć swoje portfolio i na rynku pojawią się dwa nowe czytniki e-booków: InkBook Explorer i InkBook Infinity. Czekam z niecierpliwością na ten pierwszy model, bo będzie wyposażony w ekran o przekątnej 7,8″. Co prawda 6″ czytnik jest bardzo mobilny, ale mi nie zależy by chować go w kieszeni i jeśli miałbym teraz zmieniać urządzenie, to pewnie myślałbym o egzemplarzu z większym ekranem. Z kolei InkBook Infinity posiada ekran o przekątnej 10.1″. 

InkBook Explorer i Infinity mają być budżetowymi modelami z ekranem eINK Carta o rozdzielczości 1872 x 1404. W przypadku pierwszego wariantu daje to 300 ppi, natomiast Infinity chgarakteryzuje się 227 ppi. Nie wiemy jakie ceny mają obowiązywać w Polsce, ale blog Goodereader pokazał zdjęcia nowych czytników Artatech.

Czytniki InkBook Explorer i Infinity działają w oparciu o system Android 6.0. Możemy się spodziewać, że producent również na tym polu będzie współpracować z Legimi i zaoferuje dostęp do ich oferty. Mam nadzieję, że wraz z premierą nowych czytników zaprezentują aktualizację aplikacji do czytania. Liczę na więcej funkcji, bo domyślna aplikacja nie jest najlepszym rozwiązaniem na rynku.

One comment

  • Ewelka

    11 marca 2019 at 13:14

    A mnie tam pasuje ta domyślna aplikacja :3 W mojej ocenie android 6.0 spokojnie daje rade, wszystkie aktualizacje przechodzą pomyślnie i się nie wiesza za bardzo, jak się pilnuje, żeby nie „zasyfić” mu za bardzo pamięci.

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Black Friday 2020

Related Posts

{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}