AplikacjePozostałe urządzeniaUrządzeniaAndroid Auto kompatybilny z odtwarzaczami Pioneer.

Maciej Kulesa19 marca 20154 min
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/2015/03/android-auto-w-samochodzie-1024x340.jpg

Pioneer dzisiaj ogłosił, że kilka modeli ich odtwarzaczy multimedialnych, które są użytku od jakiegoś czasu, jest już kompatybilna z Android Auto. Być może spora część z Was nie wie nawet co to jest Android Auto i pomyśli, że jest to nowy system Google, jak Android Wear. No cóż, te rozwiązania różnią się działaniem, bo Android Wear znajduje się już w urządzeniach (smartwatch), na których pracujemy. Natomiast Android Auto jest częścią smartfonów z systemem Google, a po podłączeniu do odtwarzacza w samochodzie zmienia jego funkcjonalność.

Android Auto pozwala zmienić system w odtwarzaczu i rozszerzyć jego możliwości, oczywiście bazując głównie na rozwiązaniach Google. Android Auto nie jest częścią oprogramowania samochodu, ani odtwarzaczy w nim wbudowanych.

Android Auto automatycznie pokazuje przydatne informacje uporządkowane na prostych kartach, wyświetlanych tylko wtedy, gdy są potrzebne. Po podłączeniu telefonu możesz korzystać ze wszystkich swoich plików muzycznych, kontaktów i wiadomości, nie spuszczając oka z drogi.

Modele AVIC-8100NEX, AVIC-7100NEX i AVH-4100NEX są odtwarzaczami multimedialnymi, które współpracują teraz z Android Auto. Jednak są to urządzenia, na które ciężko trafić w Polsce. To nie zmienia faktu, że wielu producentów zapewnia, że ich sprzęty będą kompatybilne z Android Auto, a Pioneer wykonał pewien krok w tym kierunku.

pioneer android auto

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Related Posts

{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}