NewsJak kupować gry na Xbox Series S?

Paweł28 kwietnia 20227 min
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/gry-online.jpg

Pomimo kontrowersji, jakie wzbudziła zapowiedź, konsola Xbox Series S może pochwalić się rzeszą fanów. Niewielka i stosunkowo tania, zaskoczyła szybkością i wydajnością, wprawiając fanów w konsternację. O sukcesie propozycji amerykańskiego giganta świadczy, chociażby liczba tytułów obsługiwanych przez tę konsolę. Jak kupować gry na Xbox Series S?

 

Wygodny dostęp do modnych tytułów

Użytkownicy Xbox Series S nie mają powodów, żeby narzekać. Konsola, pomimo słabszej specyfikacji, wciąż może dostarczać mocnych wrażeń. Tym bardziej że dostęp do biblioteki obsługiwanych tytułów jest stosunkowo łatwy i przede wszystkim, wygodny. Użytkownik Xbox Series S może kupować gry stacjonarnie i w sprzedaży detalicznej, a także – pobierać je bez wychodzenia z domu, za pośrednictwem usługi Xbox Live. Możliwość korzystania z gier cyfrowych docenią zwłaszcza mniej cierpliwi – do wirtualnego świata można wejść już w trakcie pobierania się tytułu.

Bezproblemowa płatność

Jeśli gry na Xbox Series S kupujesz w Microsoft Store, na konsoli lub komputerze, możesz skorzystać z wygodnej płatności online. Nie jest to jednak jedyna opcja – za wybrany tytuł możesz zapłacić kartą lub skorzystać z systemu PayPal. Jak poprawnie zapłacić za grę z Microsoft Store? Ustaw, bezpośrednio w konsoli, z poziomu zakładki „wszystkie ustawienia”, opcję płatności, a następnie wybierz kolejno „płatności i rozliczenia” i opcję płatności – „telefon komórkowy”, wskaż operatora i podaj numer telefonu, na który powinien zostać wysłany SMS z kodem weryfikacyjnym. Otrzymany kod wpisz we wskazanym polu i zatwierdź, wybierając przycisk „OK”.

Warto wiedzieć, że za gry na Xbox Series S możesz również zapłacić, korzystając z kart przedpłaconych, dostępnych w niektórych sieciach sklepów stacjonarnych.

Przemyślana decyzja

Niespełna dwa lata po światowej premierze, Xbox Series S cieszy się uznaniem w świecie gier. Niewątpliwą zaletą konsoli nie jest wyłącznie niska cena – Xbox stał się przepustką do świata fascynujących tytułów. Zanim jednak zainwestujesz we własne centrum rozrywki, wypożycz je, korzystając z oferty Plenti. W ten sposób nie tylko zweryfikujesz, czy to, co mówi się o Xbox Series S jest prawdziwe, ale także – wejdziesz do świata gier obsługiwanych przez konsolę i upewnisz się, że będziesz miał co robić.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Related Posts

{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}