NewsJaki smartwatch dla dziecka?

Paweł14 stycznia 20229 min
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/smartwatch-1783180_1280.jpg

Smartwach to nie tylko zabawka. Ten interaktywny zegarek posiada w sobie wiele przydatnych funkcji. Wybierając smartwatch dla dziecka, warto wziąć pod uwagę kilka ważnych kwestii. 

Na co warto zwrócić uwagę wybierając smartwatch dla dziecka?

Smartwatch dla dziecka powinien posiadać kilka ważnych funkcji. Dobrym rozwiązaniem jest system GPS, dzięki któremu dziecko będzie mogło określić z łatwością swoje położenie, a także rodzic będzie mógł je kontrolować. Kolejną kwestią jest możliwość dzwonienia. Jeśli w obudowie znajduje się wlot SIM, dziecko będzie mogło wykonywać połączenia za pomocą zegarka. 

W niektórych dziecięcych smartwatchach znajduje się także przycisk alarmowy SOS, po jego naciśnięciu rodzic dostaje powiadomienie, że dziecko potrzebuje pomocy. Dodatkowo z pewnością przyda się krokomierz czy szereg interesujących aplikacji, które sprawią, że użytkowanie zegarka będzie przyjemne i praktyczne. 

Obudowa zegarka powinna być zabezpieczona przed działaniem wody. Najlepsze modele mają wysoką klasę wodoszczelności, a także możliwość ochrony przed pyłem. Istotna jest także bateria. Aby zegarek mógł działać kilka dni to jego pojemność powinna sięgać około 300 mAh. 

Najlepsze smartwatche dla dzieci

Smartwatch dla dzieci ranking warto rozpocząć od modelu Garett Kids 5. Posiada on ekran o wielkości 1,2 cala, co wyróżnia go na tle konkurencji. Ciekawą opcją jest także wspomniany wcześniej przycisk SOS. Gdy dziecko będzie w niebezpieczeństwie, samo będzie się mogło skontaktować z rodzicem. 

Urządzenie ma wlot na kartę SIM, dzięki czemu można nim wykonywać połączenia telefoniczne. Dodatkowo wizualnie prezentuje się ono bardzo atrakcyjnie. 

Kolejną propozycją jest smartwatch dla dzieci VTech Kidizoom DX, który wyróżnia się nowoczesnym wzornictwem. Jest to zegarek przeznaczony dla dzieci w przedziale wiekowym od 5 do 12 lat. Posiada wiele funkcji jak np. ponad 50 cyfrowych lub analogowych tarcz, funkcję dyktafonu, zmiany głosu, pięć gier edukacyjnych. W jego pamięci można przechowywać aż 1600 zdjęć. 

Interesujący jest także smartwatch dla dzieci Kruger&Matz. Wyróżnia się on swoją wodoszczelnością, a także dużym wyświetlaczem, na którym wyświetlane są niezbędne informacje. Dziecko może samo wybrać właściwy wzór tarczy. Dużym atutem jest także wbudowany moduł GPS, który pozwala na śledzenie lokalizacji dziecka na bieżąco. Funkcja WeChat umożliwia wysyłanie krótkich wiadomości głosowych. Można także monitorować aktywność dziecka, poprzez licznik korków. 

Ostatnim zegarkiem spośród tej kolekcji jest Maxlife Kids – zegarek posiadający wyświetlacz bardzo dobrej jakości, na którym widać wszelkie informacje nawet przy mocnym słońcu. Dodatkowo posiada on aparat fotograficzny, który umożliwia wykonanie dziecku prostych zdjęć. Pojemna bateria wystarcza na kilka dni użytkowania. smartwatch ma także funkcję odbierania powiadomień i przycisk alarmowy. Model ten jest także wyposażony w slot SIM. Jest on dostępny w bardzo atrakcyjnej cenie. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Related Posts

{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}