Pozostałe urządzeniaUrządzeniaOculus Go zadebiutuje w maju tego roku. Tanie i samodzielne gogle VR!

Moim zdaniem Facebook może rozbić bank najnowszymi goglami Oculus Go. Urządzenie zostało zaprezentowane już w pod koniec ubiegłego roku, ale na oficjalną sprzedaż musimy jeszcze poczekać. Do tej pory nie było pewnych informacji kiedy moglibyśmy spodziewać się premiery na półkach sklepowych. Dziś już wiemy, że nastąpi to w maju tego roku i prawdopodobnie ogłoszą to 1 maja 2018. Dokładnie wtedy rozpoczyna się konferencja Facebook F8, która z roku na rok, cieszy się coraz większym zainteresowaniem....
Maciej Kulesa18 marca 20185 min
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/oculus-go-1.jpg

Moim zdaniem Facebook może rozbić bank najnowszymi goglami Oculus Go. Urządzenie zostało zaprezentowane już w pod koniec ubiegłego roku, ale na oficjalną sprzedaż musimy jeszcze poczekać. Do tej pory nie było pewnych informacji kiedy moglibyśmy spodziewać się premiery na półkach sklepowych. Dziś już wiemy, że nastąpi to w maju tego roku i prawdopodobnie ogłoszą to 1 maja 2018. Dokładnie wtedy rozpoczyna się konferencja Facebook F8, która z roku na rok, cieszy się coraz większym zainteresowaniem.

Moim zdaniem Facebook tymi goglami może wygrać wiele, bo do tej pory mieliśmy do czynienia z drogimi goglami VR. Chodzi oczywiście o urządzenia, które nie potrzebują do działania nic innego, które działają samodzielnie. Oculus Go mogą przypominać gogle Samsunga Gear VR, ale na wizualnych podobieństwach się nie kończy. Najnowsze urządzenie Facebooka ma być kompatybilne z aplikacjami i grami, które zostały napisane pod gogle Samsunga. Takie podejście bardzo cieszy, bo na starcie użytkownicy otrzymają dostęp do jakiejś bazy tytułów.

Gogle Oculus Go zostały wycenione na 199 dolarów. Chodzi o wariant z 32 GB pamięci na dane. Do sprzedaży trafi również model z 64 GB miejsca w nieco wyższej cenie. Tutaj jednak nie podano ile będzie kosztowały gogle z większą pamięcią. Oculus Go będą napędzane procesorem Qualcomm Snapdragon 821 a, za wyświetlanie będzie odpowiedzialny ekran LCD o rozdzielczości 2560×1440 pikseli. Gogle Oculus Go będą produkowane przez firmę Xiaomi, a to daje gwarancję dobrej jakości.

Oculus Go zadebiutuje w maju tego roku. Tanie i samodzielne gogle VR!

OpiniaLeave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Related Posts

{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}