TelefonyUrządzeniaSamsung Galaxy Note 8 wcześniej niż się spodziewaliśmy?

Poprzednie plotki głosiły, że Samsung Galaxy Note 8 zostanie zaprezentowany podczas targów IFA w Berlinie. To wydarzenie odbywa się na początku września każdego roku. Ja sceptycznie podchodziłem do tych informacji. Targi te są organizowane z rozmachem, ale nie spodziewam się, że Samsung wybierze to miejsce i ten czas na prezentację swojego smartfona. Prędzej obstawiałem jakąś niezależną imprezę, na której ujrzymy Note 8. Takie informacje podaje właśnie Sammobile, do których dotarł na koreańskiej stronie. Według tych...
Maciej Kulesa20 czerwca 20174 min
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/2015/07/Samsungs-sklep.jpg

Poprzednie plotki głosiły, że Samsung Galaxy Note 8 zostanie zaprezentowany podczas targów IFA w Berlinie. To wydarzenie odbywa się na początku września każdego roku. Ja sceptycznie podchodziłem do tych informacji. Targi te są organizowane z rozmachem, ale nie spodziewam się, że Samsung wybierze to miejsce i ten czas na prezentację swojego smartfona. Prędzej obstawiałem jakąś niezależną imprezę, na której ujrzymy Note 8. Takie informacje podaje właśnie Sammobile, do których dotarł na koreańskiej stronie.

Według tych informacji producent planuje zorganizowanie imprezy trochę wcześniej, bo 26 sierpnia. Miałaby się ona odbyć w Nowym Jorku. Niektórzy twierdzą, że Samsung planuje wyprzedzić swojego konkurenta – Apple. Dla mnie to żaden argument, bo Note 8 ma inne problemy niż smartfony konkurencji. Jego najbliższym zadaniem będzie zwalczenie kiepskiej opinii, która ciągnie się od afery z poprzednikiem w roli głównej. Fanów poprzedniej generacji Note nie trzeba będzie przekonywać do nowej odsłony, bo i tak czekają na nową wersję. Tutaj chodzi o klientów, którzy zastanawiali się nad przesiadką z innej serii na phablet Samsunga.

Serwis donosi, że będziemy mieli do czynienia z telefonem, który będzie miał ekran o przekątnej 6,3″. Podobno czytnik linii papilarnych pozostanie na tylnej obudowie, nie tak jak niektórzy spodziewali się, że przeniosą go na przedni panel.Nie zabraknie przycisku Bixby, dwóch aparatów i oczywiście ulepszonego rysika S Pen.

Czekacie na Samsunga Galaxy Note 8?

 

Samsung Galaxy Note 8 wcześniej niż się spodziewaliśmy?

OpiniaLeave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Related Posts

{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}