AplikacjeGeo Flags Academy – zostań mistrzem geografii. Rozdaję 11 kodów do wersji premium.

W sklepie Google Play pojawiła się właśnie nowa propozycja dla wszystkich odkrywców, podróżników i miłośników geografii. Warszawskie studio developerskie MythicOwl prezentuje odświeżoną wersję swojej pierwszej gry Geo Flags Academy, która pozwala ćwiczyć umiejętność rozpoznawania flag, państw i stolic. Nowa wersja aplikacji w trybie nauki została wzbogacona o unikalny algorytm – SuperMemo, który optymalizuje proces uczenia się flag. Geo Flags Academy to rozwijająca gra mobilna, która łączy w sobie przyjemną rozrywkę z nauką: rozpoznawaniem i przyporządkowywaniem flag...
Maciej Kulesa28 czerwca 2017510 min
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/2017/06/geo-flags-e1498634765245.jpg

W sklepie Google Play pojawiła się właśnie nowa propozycja dla wszystkich odkrywców, podróżników i miłośników geografii. Warszawskie studio developerskie MythicOwl prezentuje odświeżoną wersję swojej pierwszej gry Geo Flags Academy, która pozwala ćwiczyć umiejętność rozpoznawania flag, państw i stolic. Nowa wersja aplikacji w trybie nauki została wzbogacona o unikalny algorytm – SuperMemo, który optymalizuje proces uczenia się flag.

Geo Flags Academy to rozwijająca gra mobilna, która łączy w sobie przyjemną rozrywkę z nauką: rozpoznawaniem i przyporządkowywaniem flag do określonych państw oraz stolic. W najnowszej wersji aplikacji można nie tylko poznawać kraje i ich stolice, ale także zaznajamiać się z konturami państw, co stanowi dla gracza dodatkowe wyzwanie.

Naszym celem jest tworzenie gier, które będą zarówno wciągającą rozrywką, jak i pożytecznie spędzonym czasem – mówi Tomasz Mularczyk, założyciel studia MythicOwl – Chcemy ciągle udoskonalać nasze produkcje na każdym poziomie, dlatego w najnowszej wersji Geo Flags Academy nie tylko dodaliśmy moduł z konturami państw, ale także udoskonaliliśmy sam mechanizm gry. Innowacja polega na wykorzystaniu algorytmu SuperMemo w trybie nauki, który optymalizuje proces uczenia się, dopasowując się indywidualnie do każdego gracza. Aplikacja analizuje dotychczasowy przebieg rozgrywki i na podstawie tego prezentuje flagi w takiej kolejności i w takich odstępach, by zwiększyć efektywność nauki, przy jednoczesnym zachowaniu rozrywkowego charakteru aplikacji.

Nowością w Geo Flags Academy jest także pojawienie się specjalnego trybu nauki, który umożliwia ćwiczenie swoich umiejętności w trzech obszarach – rozpoznawania państw, ich stolic oraz konturów. Dodatkowo, w grze zawarto kilkaset ciekawostek o krajach, które zostały ukryte pod flagami – aby się z nimi zapoznać, wystarczy w trakcie gry „ściągnąć” daną flagę w dół ekranu. Geo Flags Academy pozwala także na szlifowanie języków obcych – aplikacja dostępna jest aż w pięciu wersjach językowych: polskiej, angielskiej, niemieckiej, hiszpańskiej i włoskiej.

Grę Geo Flags Academy można pobrać na platformy: iOS oraz Androida. Moduł nauki flag jest dostępny jest za darmo, natomiast dostęp do modułu stolic i konturów to jednorazowy zakup w wysokości kilku złotych. Jak we wszystkich grach MythicOwl, w tej również nie występują reklamy. Gra jest również dostępna w wersji Unlimited.

iOS: http://apple.co/2tHYDcE
iOS Unlimited: http://apple.co/2sKkNxy
Android: http://bit.ly/2tHYZA0
Android Unlimited: http://bit.ly/2slkloN

Poniżej znajduje się 11 kodów dla wersji premium. Kody obowiązują dla systemu Android. Rozdaję je dla czytelników w trybie „kto pierwszy, ten lepszy”. Proszę wszystkich o wpisanie w komentarzu numeru kodu, który wykorzystaliście. Tak, by inni użytkownicy próbowali złapać kolejny.

 1. NU9JJRUR4DCF3ZW1R4HEYF9
 2. 8ET70PS7FUDQPAT9VHJSKHZ
 3. F3CKLYU42E7PY7Z3JAACDHZ
 4. VPSBNLAPEXRLJC5NA36EMNK
 5. ZB3D0Y06VLUGBDZB61XRUJV
 6. 57D5AKVB9HGU1BF73X6UKQC
 7. 69XVF2ZW02XEEE7PALRNAY1
 8. M9J9ENR54DDQVBGCAXEC7L3
 9. ZKAVTSBXNA83QVXCGDECH6W
 10. BYAMQ22ECXG5VSM64PA5KHL
 11. MPTUBRFSQT5BW5R7NZH23L6

Geo Flags Academy to kolejna propozycja studia MythicOwl, które od 2014 roku tworzy rozwijające gry mobilne (wcześniej studio funkcjonowało pod marką SteamBytes), a w tym roku wyprodukowało także pierwszą edukacyjną produkcję na urządzenia Virtual Reality – Seabed Prelude. W najbliższej przyszłości do portfolio firmy dołączą kolejne gry, przeznaczone m.in. nie tylko dla dzieci, ale także dla rodziców.

Więcej informacji o studiu można znaleźć na stronie www.mythicowl.com.

Geo Flags Academy – zostań mistrzem geografii. Rozdaję 11 kodów do wersji premium.

Opinia5 comments

 • gk

  28 czerwca 2017 at 14:30

  Wszystkie kody zrealizowane

  Reply

 • Grzegorz Stanecki

  28 czerwca 2017 at 13:48

  VPSBNLAPEXRLJC5NA36EMNK super gierka

  Reply

 • Bolo

  28 czerwca 2017 at 11:28

  6 moja

  Reply

 • Wojciech Duda

  28 czerwca 2017 at 11:01

  9 wzięty

  Reply

 • Krzysztof Kmwtw

  28 czerwca 2017 at 09:52

  7 moja.

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Related Posts

{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}