AplikacjeWideoMortal Kombat X na Androida wygląda wyśmienicie – nowe wideo.

Maciej Kulesa17 marca 201524 min
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/2015/03/mortal-kombat-x-android.jpg

Na początku miesiąca świat obiegła zapowiedź mobilnej gry na Androida Mortal Kombat X, która tworzy studio Netherrealm Studios. Wszystko zapowiadało się pięknie, na filmiku pokazane jest przejście ze starych części do nowszych wersji i chęć pogrania w ten tytuł wzrastała z każą chwilą. Poniżej możecie przekonać się sami oglądając zapowiedź Mortal Kombat X na Androida. Jednak dalej znajdziecie najnowszy filmik, który może Was jeszcze bardziej przekonać do tej gry.

Zapowiada się godnie, co nie? Jednak to nie wszystko, bo kilka dni temu w sieci pojawił się kolejny filmik pokazujący możliwości Mortal Kombat X na Androida. Wideo przedstawia wersję demo gry, ale podobno już w fazie końcowej. Gra musi być na ukończeniu ponieważ ma się pojawić w sklepie Google Play już kwietniu. Tytuł ten ma być darmowy, ale pewnie będzie to skutkowało wprowadzeniem mikropłatności w samej rozgrywce.

Przyjrzycie się filmikowi i będziecie musieli przyznać, że tytuł przyniesie wszystko, to za co ludzie kochali Mortal Kombat. Oczywiście, nie wszystkim są w stanie dogodzić i duża część osób będzie narzekała na to, że to już nie ten sam klimat, nie ta grafik i inne rzeczy. Jednak gra ma pogodzić starszych graczy z tymi nowymi, mobilnymi użytkownikami, a patrząc na wideo śmiem stwierdzić, że jest to możliwe.

2 comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Related Posts

{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}