TelefonyUrządzeniaNajładniejsze smartfony na rynku – TOP 7 [kwiecień 2018].

Maciej Kulesa30 kwietnia 2018412 min
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/huawei-p20-pro-2-1024x576.jpg

Najładniejsze smartfony na rynku. Każdy może mieć swoje zdanie i zrozumiem jeśli będą inne opinie na ten temat. Nie ukrywajmy jednak, wybierając smartfona kierujemy się wyglądem, przynajmniej w jakimś stopniu. Czy wybrałbyś produkt, który ci się nie podoba? Oczywiście, że nie. Warto jednak spojrzeć na najlepsze smartfony do 1000 złotych. Tam znajdziecie listę proponowanych przeze mnie modeli, które warto zakupić.

W zestawieniu znajdują się smartfony, które zostały zaprezentowane do dnia dzisiejszego. Więc mogą znaleźć się również modele z 2017 roku. Lista może się zmienić, bo w najbliższym czasie planowane są ciekawe premiery, w tym LG G7 ThinQ, Google Pixel 3 i nowy model OnePlus.

To cię zainteresuje:

LG G6

Moim zdaniem najładniejszy smartfon na rynku. Zanim zadebiutuje jego następca LG G7 ThinQ będę tak twierdził. Producent nie zawsze miał dobre podejście do projektów, ale ten model udał im się i dla mnie jest wzorem. Nie chodzi mi o trwałość, tylko o wygląd.

Huawei P20 Pro

To mógłby być faworyt, ale jednak wolę prostotę i LG bardziej do mnie przemawia. To jednak nie zmienia faktu, że jeśli miałbym brać pod uwagę wszystkie aspekty smartfonów, to Huawei P20 Pro byłby pierwszym wyborem. Jest niemalże idealny.

Samsung Galaxy S9

Samsungi od zawsze mi się podobały. Pod adresem Galaxy S9 padały różne oskarżenia. Między innymi zarzucano mu, że niewiele różni się od poprzednika. Moim zdaniem jest to zaleta, bo Galaxy S8 był równie udanym modelem.

Google Pixel 2 XL

Zaskoczenie? Dla jednym brzydal, dla innych ładny smartfon. Google Pixel 2 XL można lubić lub nienawidzić. Nie kojarzę modelu, który ma tak skrajne opinie. Dla mnie smartfon jest klimatyczny. Warto jednak zwrócić uwagę na ramki, które nie pasują do obecnych rozwiązań. Jednak wspominałem swoje zdanie na ten temat przy okazji opisywania smartfonów Sony Xperia.

HTC U11+

Gdyby nie LG G6, to pewnie smartfon z Tajwanu byłby na pierwszym miejscu. Podoba mi się zastosowany tutaj minimalizm. Szkoda, że HTC traci udziały na rynku, ale wygląda to na kiepski marketing.

BlackBerry KEYone

Zawsze miałem słabość do smartfonów tej firmy. Nie jest to ich najlepszy projekt, ale dalej ma w sobie to „coś”. Już dawno minęły czasy, kiedy podniecałem się fizyczną klawiaturą. Pewnie przydaje się, ale w moim przypadku efektywność takiego rozwiązania już dawno minęła. To nie zmienia faktu, że klawiatura powoduje, że BlackBerry wygląda zdecydowanie lepiej i wiele osób maksymalnie wykorzysta ten element.

Motorola Moto Z2 Force

Nie byłbym sobą gdybym nie umieścił w zestawieniu Motoroli. Najładniejszym modelem tego producenta jest Moto Z2 Force i przypomina mi dawne smartfony RAZR, przynajmniej jeśli chodzi o grubość. Nic dodać, nic ująć.

4 comments

 • Julii

  30 kwietnia 2018 at 17:26

  U mnie dość nietypowo, bo mi ostatnio wpadł w oko Alcatel. Konkretnie model 5, który w taki nietypowy sposób podszedł do bezramkowosci. Wydaje mi się, że jedyna szersza ramka na górze, a nie na dole jak choćby w mi mix, jest praktyczniejsza bo tam lepiej umieścić kamerkę i czujniki, a wąska ramka na dole to wygodniejszy dostęp do przycisków systemowych. Dodatkowo ta nietypowosc do mnie trafia, lubię mieć rzeczy oryginalne.

  Reply

  • Maciej Kulesa

   30 kwietnia 2018 at 18:39

   Mi tez się podoba, chociaż widziałem juz określenie, że jest to Rutkowski wśród smartfonów. Ta góra …. ;)

   Reply

 • monika

  30 kwietnia 2018 at 13:01

  HTC [love]

  Reply

 • Sztos

  30 kwietnia 2018 at 12:23

  gdzie majfony i gołklewery? :)

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Black Friday 2020

Related Posts

{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}