Share, , Google Plus, Pinterest,

Print

Posted in:

Nowa aplikacja mBank już 12 kwietnia.

Android i świat mobilny. Nowe Forum Fandroid.com.pl

Według pewnych źródeł, które podawałem w połowie marca, Android Pay miał być już dostępny w mBank. Niestety, ale te plotki nie sprawdziły się, albo programiści mieli mały poślizg z wdrożeniem tej usługi. Istnieje prawdopodobieństwo, że Android Pay zawita do banku już 12 kwietnie tego roku, bo na ten dzień zaplanowana jest premiera nowej wersji aplikacji mBank. Na stronie z informacjami o nowej aplikacji można przeczytać o nowych funkcjach, ale tylko tych, które mBank chce zdradzić na ten moment.

Nie ma oficjalnych informacji na temat Android Pay w mBanku, ale czytając różne źródła i kanały społecznościowe, można dowiedzieć się, że mBank planuje wdrożenie nowych usług płatności mobilnych. Najbardziej prawdopodobnym rozwiązaniem są właśnie płatności od Google. Aplikacja również zyska nowy wygląd, chociaż do tej pory nie miała się czego wstydzić.

Nowa wersja aplikacji mBank będzie dostępna od 12 kwietnia dla użytkowników systemu Android minimum 4.4. Z tej okazji przestanie działać aplikacja w wersji 1.0, która zostanie całkowicie wyłączona.