TelefonyUrządzeniaNowe zdjęcia i informacje na temat HTC U12+

To już pewne. HTC U12+ nie pojawił się w kwietniu, jak to ogłaszano przy okazji różnych plotek. Teraz obstawiamy, że nowy smartfon będzie mieć premierę w maju. Wiele na to wskazuje, tym bardziej, że w sieci pojawia się coraz więcej zdjęć. Co prawda, HTC nigdy nie umiało utrzymać w tajemnicy swoich informacji, ale taki wysyp sugeruje zbliżającą się premierę. Już wcześniej dowiedzieliśmy się, że HTC U12+ nie będzie mięć żadnego wcięcia. Jest to dobra wiadomości...
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/HTC-U12-Cover-1068x569-1024x546.jpg

To już pewne. HTC U12+ nie pojawił się w kwietniu, jak to ogłaszano przy okazji różnych plotek. Teraz obstawiamy, że nowy smartfon będzie mieć premierę w maju. Wiele na to wskazuje, tym bardziej, że w sieci pojawia się coraz więcej zdjęć. Co prawda, HTC nigdy nie umiało utrzymać w tajemnicy swoich informacji, ale taki wysyp sugeruje zbliżającą się premierę.

Już wcześniej dowiedzieliśmy się, że HTC U12+ nie będzie mięć żadnego wcięcia. Jest to dobra wiadomości dla przeciwników tego rozwiązania. Moim zdaniem producent dobrze robi, bo rynek musi być urozmaicony, a większość producentów podążą drogą wyznaczoną przez Apple. Wcześniej mieliśmy do czynienia ze zdjęciami reklamowymi, ale dziś w sieci pojawiły się „zwykłe”.

To cię zainteresuje:

Na zdjęciach widać, że mamy do czynienia z ładnym smartfonem, ale wiele osób będzie narzekać na wysoki połysk. Tylna część urządzenia na pewno będzie zbierać odciski palców. Mam nadzieję, że producent użył materiału, dzięki któremu odcisków będzie jak najmniej. To jednak nie zmienia faktu, że HTC U12+ prezentuje się bardzo dobrze.

Nowe zdjęcia i informacje na temat HTC U12+

OpiniaLeave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Related Posts

{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}