TelefonyUrządzeniaPotwierdzono wygląd OnePlus 5.

Wczoraj informowałem was o wyglądzie OnePlus 5, a raczej o grafice, która była udostępniona w różnych serwisach. W dniu dzisiejszym oficjalne konto OP na Twitterze potwierdziło ten wygląd i już możemy bliżej przyjrzeć się prawdziwej sylwetce. Co prawda, nie pokazano całego telefonu, ale wiemy, że będzie przypominał smartfona Apple. Pozostaje nam poczekać do 20 czerwca, bo wtedy zaplanowano oficjalną premierę OnePlus 5. Wtedy dowiemy się więcej i zobaczymy, czy poprzednie grafiki mówiły prawdę na temat...
Maciej Kulesa8 czerwca 201714 min
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/2017/06/oneplus-5.jpg

Wczoraj informowałem was o wyglądzie OnePlus 5, a raczej o grafice, która była udostępniona w różnych serwisach. W dniu dzisiejszym oficjalne konto OP na Twitterze potwierdziło ten wygląd i już możemy bliżej przyjrzeć się prawdziwej sylwetce. Co prawda, nie pokazano całego telefonu, ale wiemy, że będzie przypominał smartfona Apple.

Pozostaje nam poczekać do 20 czerwca, bo wtedy zaplanowano oficjalną premierę OnePlus 5. Wtedy dowiemy się więcej i zobaczymy, czy poprzednie grafiki mówiły prawdę na temat wyświetlacza. Mam nadzieję, że producent zaskoczy nas wszystkich i nie zostanie w tyle z wielkimi ramkami. Dla mnie jest tylko jeden telefon, któremu nie przeszkadza lotnisko pod i nad ekranem. Jest nim Sony Xperia XZ Premium. Na tę chwilę wydaję mi się, że większość producentów będzie kroczyła drogą zminimalizowanych ramek.

W sieci pojawiają się też głosy, które wydobywają się również z konta evleaks, że One Plus 5 będzie pracował pod kontrolą procesora Snapdragon 835 i 8GB pamięci RAM. Więcej nowości poznamy w dniu premiery lub na kilka dni przed nią. Tutaj znajdziecie poprzednią grafikę.

Potwierdzono wygląd OnePlus 5.

OpiniaOne comment

  • Łukasz kropkacompl

    8 czerwca 2017 at 21:17

    Sam czekam na 5 i zapewne go kupię ale troszkę drażni mnie to ,że jest tak cholernie podobny do aplowego fona 7. Szkoda. Dodatkowo brak minijacka na tej grafice zasmuca. Nie wiemy też jak z ceną bo wszystkie przecieki wskazują,że będzie w granicach 550 euraczy czyli około 2200 co już zmniejsza atrakcyjność.

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Related Posts

{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}