TelefonyUrządzeniaWiemy już prawie wszystko o OnePlus 5.

Maciej Kulesa20 czerwca 201728 min
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/2017/06/one-plus-5.jpg

Konferencję, na której zostanie zaprezentowany najnowszy smartfon OnePlus 5, będzie można obejrzeć w dniu dzisiejszym o godzinie 18:00 naszego czasu. Poniżej znajdziecie wideo, gdzie każdy będzie mógł zobaczyć to wydarzenie. Tak jak mogliśmy spodziewać się, już teraz w sieci pojawia się wiele zdjęć tego modelu i pełno informacji na jego temat. Część z nich należy traktować jako plotki, ale wiele jest bardzo wiarygodnych.

Evan Blass już pokazał w całości zapowiadanego OnePlus 5. Tutaj nie ma zaskoczenia, bo grafiki pojawiały się wcześniej, ale były one przycinane. Poniżej OnePlus 5 w całej okazałości.

Dodatkowo, na chińskiej stronie udostępniono kilka zdjęć, na których widać smartfona , opakowanie i etui.

Z kolei serwis true-tech podzielił się specyfikacją OnePlus 5 na swojej stronie. Według ich informacji, co również opisywałem wcześniej, pojawi się wersja z pamięcią 8 GB RAM. Na plus duży plus zaliczam pojemność baterii, bo 4000 mAh pozwoli na długi czas pracy.

Na Twitterze pojawiło się zdjęcie prezentujące kilka rodzajów etui. Wyglądają ładnie, ale coś mi się wydaję, że nie jest to całe portfolio, które będzie zaprezentowane przez producenta.

Na pewno więcej informacji pojawi się w ciągu najbliższych godzin, ale teraz pozostaje nam czekać na oficjalną prezentację. Wtedy dowiemy się jaka naprawdę będzie rozdzielczość wyświetlacza, bo w tej kwestii zrodziło się wiele plotek, których nikt nie umie potwierdzić. Moim zdaniem cena smartfona będzie dobrze dopasowana do poszczególnych wariantów. Najlepszą wiadomością wydaje się ta związana z pojemnością baterii i mam nadzieję, że zostanie ona potwierdzona na konferencji.

2 comments

 • Łukasz kropkacompl

  20 czerwca 2017 at 16:43

  Czeka ktoś na Oneplus 5 ?

  Reply

  • Mart.y.niuk

   20 czerwca 2017 at 17:01

   Ja :)
   Jeśli wszystko się potwierdzi, to kupuję.

   Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Related Posts

{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}