NewsTelefonyUrządzeniaLicząca się marka planuje smartfona z dwoma wyświetlaczami. Już wysyła zaproszenia.

Już 26 lipca poznamy najnowsze smartfony firmy Meizu – znanego chińskiego producenta, który porównywany jest z Xiaomi. Firma zaprezentuje prawdopodobnie dwa modele: Meizu Pro 7 i Pro 7 Plus. Mamy pewność co do terminu oficjalnej premiery, bo Meizu wysyła zaproszenia największym serwisom internetowym, które zajmują się nowymi technologiami (np. Android Police). Wiemy też, że nowe smartfony będą posiadały dodatkowy wyświetlacz, który został przedstawiony na wspomnianym zaproszeniu. Już wcześniej pojawiały się grafiki prezentujące Meizu Pro 7...
Maciej Kulesa18 lipca 20175 min
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/2017/07/meizu-7-pro.jpg

Już 26 lipca poznamy najnowsze smartfony firmy Meizu – znanego chińskiego producenta, który porównywany jest z Xiaomi. Firma zaprezentuje prawdopodobnie dwa modele: Meizu Pro 7 i Pro 7 Plus. Mamy pewność co do terminu oficjalnej premiery, bo Meizu wysyła zaproszenia największym serwisom internetowym, które zajmują się nowymi technologiami (np. Android Police). Wiemy też, że nowe smartfony będą posiadały dodatkowy wyświetlacz, który został przedstawiony na wspomnianym zaproszeniu.

Już wcześniej pojawiały się grafiki prezentujące Meizu Pro 7 i Pro 7 Plus, ale należało je traktować jako niepewne plotki. Teraz już wiemy, że część prawdy było w tych poszlakach i można do nich powrócić. Zanim jednak przejdziemy do projektu i wyglądu warto przybliżyć prawdopodobne parametry najnowszych smartfonów, które wyglądają obiecująco. Mniejszy wariant (Pro 7) zostanie wyposażony w wyświetlacz 5,2″ z rozdzielczością Full HD, natomiast większa wersja (Pro 7 Plus) w 5,7″ z rozdzielczością 4K. Obydwa modele będą miały ekran wykonany w technologii Super AMOLED, procesor MEdiaTel Helio X30 i prawdopodobnie 8GB pamięci RAM. Zdjęcia wykonywane będą za pomocą 16MP aparatu z przodu i 12MP z tyłu (prawdopodobnie podwójny aparat Sony).

Jednak najciekawiej zapowiada się dodatkowy ekran, o którym wiemy zdecydowanie mniej. To będzie element, na którym producent skupi całą uwagę. Jeśli do tego dołoży niską cenę, to może być ciekawą alternatywą dla drogich flagowców i producentów takich jak Xiaomi. Liczę na to, bo konkurencja na rynku mobilnym jest bardzo potrzebna.

Licząca się marka planuje smartfona z dwoma wyświetlaczami. Już wysyła zaproszenia.

OpiniaLeave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Related Posts

{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}