AplikacjeNewsAplikacje na Androida w świetnych promocjach. Już od 50 groszy!

Zauważyłem, że wpisy dotyczące promocji na aplikacje w Google Play cieszą się ogromną popularnością na blogu. Dlatego mam dla Was dobrą wiadomość. W sklepie Google pojawiły się kolejne tytuły, które można pobrać za niewielkie pieniądze. Znajdziecie tutaj rewelacyjne aplikacje nawet za kilkadziesiąt groszy. Wczoraj wspominałem, że w promocji znalazła się kultowa gra Prince of Persia. Tę pozycję możecie pobrać już za 50 groszy. Ostatnio jeszcze umieszczałem wpis o aplikacjach do odtwarzania muzyki na Androidzie. Tym...
Maciej Kulesa6 grudnia 201612 min
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/2014/08/sale-e1480956639487.jpg

Zauważyłem, że wpisy dotyczące promocji na aplikacje w Google Play cieszą się ogromną popularnością na blogu. Dlatego mam dla Was dobrą wiadomość. W sklepie Google pojawiły się kolejne tytuły, które można pobrać za niewielkie pieniądze. Znajdziecie tutaj rewelacyjne aplikacje nawet za kilkadziesiąt groszy. Wczoraj wspominałem, że w promocji znalazła się kultowa gra Prince of Persia. Tę pozycję możecie pobrać już za 50 groszy. Ostatnio jeszcze umieszczałem wpis o aplikacjach do odtwarzania muzyki na Androidzie.

Tym razem mam dla Was ciekawą grę, która momentami może przypominać wspomniany klasyk. Nazywa się Dokuro i w tej chwili kosztuje 50 groszy (nieaktualne). Jest pełno elementów nawiązujących do wspomnianej gry Prince of Persia i wydaję mi się, że wielu osobom spodoba się ten tytuł. Mamy tutaj elementy zręcznościowe, logiczne łamigłówki i prostą, ale ciekawą grafikę. No i jest najważniejsza nawiązanie do kultowej gry – uratowanie księżniczki.

W promocji pojawiła się również aplikacja do odtwarzania muzyki i jest to bardzo ważna pozycja w sklepie Google Play. Poweramp (pełna wersja) za 50 groszy należy koniecznie pobrać na smartfona. Ta aplikacja jest warta poprzedniej ceny, a promocja pozwala uzyskać naprawdę świetne oprogramowanie za śmieszne pieniądze. Tego tytułu nie trzeba szerzej przedstawiać, bo jest to chyba najpopularniejsza aplikacja do odtwarzania muzyki na Androida. Poweramp jest niesamowicie rozbudowanym narzędziem i siłą rzeczy nie nie może stawiać tutaj na minimalizm. Wcześniejsza cena aplikacji wynosiła około 8,50 złotych.

O połowę przeceniono grę FireJumpers i teraz można ją nabyć za 3,89 złotych. Nie wiem czy była warta swojej ceny, ale teraz z pewnością znajdzie więcej fanów. Po opisie producenta widać, że w Polsce sprzedawała się dobrze. Polega ona na gaszeniu pożarów w lasach. Nie jestem targetem takich tytułów, dlatego też nie będę Was namawiał do kupna tej gry. Po prostu, komuś może wydać się to dobrą okazją.

Łakomym kąskiem jest również gra Bridge Constructor Playground, która teraz kosztuje 50 groszy. W grze musisz budować mosty nad głębokimi dolinami, kanałami lub rzekami. Następnie mosty zostaną poddane testom obciążeniowym, które sprawdzą, czy udźwigną ciężar samochodów osobowych i/lub ciężarówek, które będą po nich przejeżdżać. Gra prezentuje się naprawdę ładnie i przyjemnie się w nią gra. Polecam osobiście, bo nawet poza promocją była opłacalna. Ja teraz czekam na większą ilość mostów.

Jeśli nie wiesz jaką wybrać nakładkę na system Android, to teraz na pewno Cię przekonam. Smart Launcher Pro 3 udostępniono również za 50 groszy w sklepie Google Play! Duży plus dla programistów, że nakładka bazuje na material design. Jest to ładna i ciekawa aplikacja, która spodoba się wielu osobom, a cena 0,50 złotych powinna tylko zachęcić wielu z Was.

Na koniec klasyk, który został udostępniony za darmo. Grę Rayman nie trzeba nikomu przedstawiać, a jeśli znajdą się tutaj takie osoby, to od razu powinny pobrać tę grę za darmo. Producent postanowił, w ramach rocznicy, umieścić Raymana za darmow w sklepie Google Play. Jedynym minusem w tej grze są wyświetlane reklamy, ale warto samemu sprawdzić, w końcu jest ona za darmo.

Prince of Persia – 50 groszy

Dokuro – 50 groszy

Rayman – za darmo

Bridge Constructor – 50 groszy

FireJumpers – 3,89 złotych

Poweramp – 50 groszy

Smart Launcher Pro 3 – 50 groszy

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Related Posts

{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}