Share, , Google Plus, Pinterest,

Print

Posted in:

Promocje w sklepie Google Play. Dwie ciekawe gry i fajna aplikacja.

Android i świat mobilny. Nowe Forum Fandroid.com.pl

W sklepie Google Play pojawiły się promocje na 3 ciekawe pozycje. Szczególnie powinny Was zainteresować dwie gry, z czego jedna jest udostępniona za darmo, a druga kosztuje 50 groszy. Trzecim tytułem jest aplikacja oferująca przepisy na zdrowe jedzenie. Zacznijmy jednak od początku.

Zombie City Defense możecie pobrać za darmo i radzę to zrobić już dzisiaj, bo gra może być dostępna za darmo tylko przez kilka dni. Sam tytuł już zdradza z jakim typem rozgrywki mamy tutaj do czynienia, ale warto zapoznać się również z filmikiem prezentującym ten tytuł. Wcześniej gra była dostępna za 7,69 złotych.

Kolejną ciekawą propozycją jest Kingdom Rush Frontiers, którą można nabyć za jedyne 50 groszy. Podobnie jak Zombie City Defence, ta gra również polega na rozgrywce typu tower defence. Jest to gra strategiczna w czasie rzeczywistym, w której trzeba powstrzymywać fale przeciwników. Poprzednia cena gry to 9,99 złotych.

 

Aplikacja Oh She Glows – Healthy Recipes jest do kupienia za 50 groszy. Jest to propozycja raczej dla osób znających język angielski. Uznanie zdobędzie wśród wegetarian, bo większość przepisów bazuje na składnikach roślinnych.

źródło: AP