AplikacjeRun Sausage Run! – nowy hit w sklepie Google Play.

Maciej Kulesa2 lutego 20185 min
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/parowa-1024x576.jpg

Takie gry najczęściej włącza się po pracy, gdy mózg osiągnął konsystencję kisielu. Run Sausage Run! jest grą produkcji TabTale. Firmy, której aplikacje mogły wam przelecieć przez ekran smartfona, bo w swoim portfolio mają kilka popularnych tytułów. Nie są to ambitne produkcje, bo zaliczają się raczej do tych z kategorii „graj i nie myśl”, ale są dobrze oceniane.

Biegająca kiełbasa opanowała smartfony. Tego nikt nie mógł przewidzieć, a jednak stało się. Niektórym może kojarzyć się z odcinkiem Pickle Rick z serialu Rick and Morty, ale tylko częściowo. Wracając jednak do samej gry, to jest ona wielkim hitem i jej popularność z dnia na dzień jest coraz większa. Siła tkwi w prostocie i humorze, bo na tym bazują twórcy Run Sausage Run!.

Biegasz kiełbasą i zdobywasz monety, dodatkowe przedmioty i odblokowujesz „postaci”. Nic skomplikowanego, a i tak gra owładnęła smartfony na całym świecie. Zainstalowano ją już ponad 10 milionów razy, a trzeba dodać, że jest to świeży produkt, bo na rynku zadebiutował kilka tygodni temu.

Promocje w sklepie Google Play. Gry i aplikacje za darmo!

Gra jest darmowa, ale w takiej wersji wyświetla reklamy. Nie ma zaskoczenia, Run Sausage Run! obsługuje mikropłatności, które pozwalają pozbyć się wyświetlanych reklam, podwoić monety i dokupić walutę w grze. Gra obsługuję serwis Google Play Game Service, co pozwala na przyjrzenie się osiągnięciom, a także daje wgląd w tabelę wyników. Niestety, nie jest połączona z chmurą, więc nasze wyniki nie są przerzucane między urządzeniami, a szkoda.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Related Posts

{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}