NewsTelefonyUrządzeniaTak będzie wyglądać Samsung Galaxy S10? Brak notcha i minimalne ramki

Maciej Kulesa2 listopada 20185 min
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/galaxy-s10.jpg

Tak będzie wyglądać Samsung Galaxy S10? Brak notcha i minimalne ramki

Wielce prawdopodobne, że właśnie tak będzie wyglądać najnowszy smartfon Samsunga Galaxy S10. Co prawda, są to rendery jednego z internautów, ale zainteresowani wiedzą, że autor ma dużo racji. Z reguły nie myli się i ostateczne wersje produktów wyglądają właśnie tak, jak je przedstawia na grafikach.

W sieci pojawił się jeszcze jeden obraz, ale po jakimś czasie usunięto go z Twittera, więc nie będziemy się nim zajmować.

Jeśli powyższa grafika sprawdzi się w rzeczywistości, to możemy mówić o kolejnej wojnie pomiędzy Samsungiem, a Apple. Chodzi oczywiście o jak największe wykorzystanie przedniego panelu. Te dwie firmy biją się na głównej arenie. Reszta też się bardzo stara i czasami jest nawet lepsza, ale to te dwie marki są na głównych stronach internetowych. Apple kontra Samsung – ta rywalizacja od dawna przyciąga tłumy i tym razem nie będzie inaczej.

Nieważne, ile będziemy pisać o konkurencji. I tak, rywalizacja pomiędzy tymi graczami przebije resztę. Najlepszym tego przykładem jest smartfon Essential. Miał on w sobie wszystko, by stać się hitem. Jednak nie było tej siły przebicia. Co prawda, można tutaj też pisać o innych powodach porażki, ale trzeba przyznać, że pomimo swojej wyjątkowości nie udało mu się przebić do świadomości wielu internautów.

Samsung i Apple nie muszą się aż tak wysilać i wymyślać koła na nowo. Jednak jestem pod wrażeniem powyżej grafiki. Jeśli taki produkt ujrzy światło dzienne, to możemy mówić o kolejnym hicie. Tak też było w przypadku Samsunga Galaxy S8, który na swój sposób był bardzo wyjątkowy. Dalej mamy iPhone X. Co by nie mówić o Apple, ten smartfon jest fenomenalny.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Related Posts

{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}