TelefonyUrządzeniaTak wygląda Samsung Galaxy S8. Nie ma zaskoczenia.

https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/2014/08/samsung-rebranding.jpg

W sieci pojawiały się już różne dziwne zdjęcia nadchodzącego smartfona Samsung Galaxy S8. Jednak niezawodny Evleaks udostępnił zdjęcie prasowe tego modelu i widać, że będzie on wyglądał tak, jak mogliśmy się spodziewać.

Premiera Samsunga Galaxy S8 zaplanowana jest na 29 marca 2017 roku. Zostanie on zaprezentowany podczas wydarzenia Unpacked. W sumie, to producent zamierza przedstawić nie jedną wersję tego smartfona.

Galaxy S8 pojawi się w dwóch wariantach: mniejszy z ekranem 5,8″ i większym (Plus) z przekątną 6,2″. Ciężko stwierdzić, który model jest przedstawiony na powyższej grafice, bo prawdopodobnie obydwa będą miały zakrzywione ekrany.

Zdjęcie potwierdza, że najnowsze warianty będą pozbawione fizycznych przycisków i zostaną one zastąpione systemowymi. Widać również czujnik nad ekranem, który wygląda jak skaner tęczówki, co potwierdza wcześniej udostępnione parametry. Można wierzyć, że jest to prawdziwe zdjęcie najnowszego Samsunga Galaxy S8. W marcu czeka nas ciekawa premiera, która na wprowadzi na rynek nową serię procesorów Exynos 9.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Black Friday 2020

Related Posts

{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}