TabletyUrządzeniaSamsung Galaxy Tab S4 – wiemy już oficjalnie jak będzie wyglądać.

https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/samsunglogo-1.png

Bez zbędnego przedłużania. Przed tobą oficjalny render nowego sprzętu Samsunga. Pojawił się na blogu Android Headline i według autorów jest to potwierdzony wygląd. Od premiery Galaxy Tab S3 mineło już trochę czasu, bo około półtora roku. W świecie mobilnej technologii to wydaje się bardzo dużo. Trzeba jednak pamiętać, że mowa o tabletach, a te nie są już tak popularne jak kilka lat temu. Ja jednak cieszę się, bo ta branża może znowu lekko ożyje. Nie wierzę, że zdobędą podobną popularność co kiedyś, ale ten model i nowy tablet Xiaomi Mi Pad 4 mogą wprowadzić powiew świeżości. Przez ostatni czas na polu bitwy wyróżniali się Apple i Huawei, a za nimi chińskie wynalazki.

Zanim przejdziemy do dalszych informacji. Napiszcie komentarzach swoją opinię na temat tabletów. Czy ma to jeszcze sens, czy może większe smartfony skutecznie zabiły ten segment?

Zobacz ciekawe i tanie tablety.

Na pierwszy rzut oka Samsung Galaxy Tab 4 wygląda jakby posiadał ekran o proporcjach 16:9. Jeśli tak się okaże w rzeczywistości to dojdzie do zmiany, bo poprzednik (S3) jest wyposażony w wyświetlacz z proporcjami 4:3. Czy to jest lepsza zmiana? Na pewno zdania się różnią, tak samo jak w przypadku obecnych ekranów w smartfonach, gdzie króluje 18:9. Ilu użytkowników, tyle opinii. Ja wstrzymam się z wyrażaniem zdania do momentu aż sam nie wezmę Tab S4 do ręki. Nie sądzę bym otrzymał go na testy, ale ten sprzęt będzie ogólnodostępny i sprawdzę go na szybko w jakimś Media Markt.

Galaxy Tab S4 ma być wyposażony w procesor Snapdragon 835, 4 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci flash. Na wyposażeniu znajdzie się również aparat główny 13 MP, aparat przedni 8MP i bateria o pojemności 7,300 mAh. Na pewno zadebiutuje z systemem Android 8.1 i kilka źródeł twierdzi, że będzie obsługiwać DeX. Samsung Galaxy Tab S4 powinien zadebiutować już za miesiąc, a dokładniej 9 sierpnia. Wtedy też odbędzie się oficjalna premiera wyczekiwanego smartfona Samsung Galaxy Note 9. 

One comment

  • WiemIpowiem

    3 lipca 2018 at 12:59

    Tablety się skończyły. Tak jak PC.
    Co tu duzo gadac.

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Related Posts

{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}