Pozostałe urządzeniaUrządzeniaCiekawe słuchawki bluetooth od 40 złotych. Dwa kody rabatowe.

Nie da się ukryć, że wpis dotyczy słuchawek, które wyglądają identycznie jak znane Airpods. Jeśli jednak nie stać cię na produkt Apple, to może zainteresuje Cię oferta chińskiego sklepu. Tak, może „przycebulić” i kupić coś podobnego, przynajmniej z wyglądu, już 40 złotych z groszami. Wiem, nie będzie to dokładnie ta sama jakość dźwięku, ale jeśli ktoś szuka tanich słuchawek na bluetooth, to może rozważyć tę opcję. I7 Wireless BT Earphones w sklepie Cafago. Kupon dla...
Maciej Kulesa12 stycznia 20185 min
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/sluchawki-bt.jpg

Nie da się ukryć, że wpis dotyczy słuchawek, które wyglądają identycznie jak znane Airpods. Jeśli jednak nie stać cię na produkt Apple, to może zainteresuje Cię oferta chińskiego sklepu. Tak, może „przycebulić” i kupić coś podobnego, przynajmniej z wyglądu, już 40 złotych z groszami. Wiem, nie będzie to dokładnie ta sama jakość dźwięku, ale jeśli ktoś szuka tanich słuchawek na bluetooth, to może rozważyć tę opcję.

Kupon dla opcji z boxem do ładowania –  DPA1842 (wygasa 31 stycznia).
Kupon dla opcji bez boxu do ładowania DPA1841 (wygasa 31 stycznia).
Obydwie wersje można nabyć w kolorze białym lub czarnym. Opcja bez przenośnej ładowarki kosztuje 40,76 zł, a wersja z boxem do ładowania 51,84 zł. Standardowo, przy takich cenach odradzam płacenia za przesyłkę, bo niewiele to daje.
Nie będę was tutaj mamił i pisał, że są to świetne słuchawki, bo nie miałem okazji sprawdzenia tego modelu. Wrzucam je ze względu na dobry kupon rabatowy i dlatego, że przypominają Airpodsy. Tym bardziej, że w ostatnim czasie coraz częściej spotykamy smartfony, które nie posiadają złącza jack 3,5 mm, a wtedy słuchawki bluetooth są bardzo dobrym wyjściem. Nie wyobrażam sobie podłączania przejściówki z USB typu C na złącze 3,5 mm. Przerabiałem podobną sytuację z HTC G1, ale tam miałem przejściówkę z mini USB na jack 3,5 mm. Nie jest to najlepsze rozwiązanie, a już na pewno nie wieczorem, kiedy smartfon woła o ładowarkę. W takich sytuacjach należy podjąć decyzję, albo słuchawki, albo bateria.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Related Posts

{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}