TelefonyUrządzeniaLetv Le S3 X626 z magazynów w Niemczech za 472 złotych.

Maciej Kulesa3 listopada 20178 min
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/letv-przod-900x1024.jpg

Przed chwilą udostępniałem tekst – recenzja Letv LeEco Le S3 X626 – w którym wrzucałem odnośnik do sklepu Tomtop. Informowałem Was, że cena wynosi 478 złotych i jest ryzyko zwiększenia tej kwoty, przez dodatkowe opłaty. Jednak niedawno otrzymałem również kod rabatowy na zakup w sklepie Cafago. Wcale mnie to nie dziwi, bo Tomtop jest właścicielem Cafago lub na odwrót. No cóż, jeden sklep wysyła smartfona do testów, a drugi podsyła kody rabatowe.

Otrzymałem kod rabatowy na zakup smartfonów z niemieckich magazynów. To powoduje, że nie zostaną naliczone żadne dodatkowe koszty. Jak więc wypada zakup tego modelu? Są dwa warianty:

Wysyłka z europejskich magazynów zazwyczaj wiąże się z dodatkowymi kosztami za transport. Powyższe kwoty uwzględniają już opłaty za przesyłkę, która w tym przypadku wynosi 40,85 złotych. Jest to opcja rozszerzona i dzięki niej paczka do odbiorcy powinna dotrzeć w krótkim terminie od 1 do 4 dni roboczych.

Jest jeszcze możliwość zamówienia jednego z wariantów z chińskich magazynów. Wtedy cena wynosi 439 złotych, ale jest ryzyko, że urząd celny może naliczyć dodatkowe opłaty w postaci podatku VAT. Dodatkowo, transport przesyłki trwa zdecydowanie dłużej – od 7 do 15 dni roboczych. Sami widzicie, że bardziej opłaca się zamówić z niemieckich magazynów, ale na wszelki wypadek podaję jeszcze info o alternatywie.

Powyższe linki nie powodują, że otrzymam prowizję za sprzedaż. Nie są więc standardowymi linkami afiliacyjnymi. Jednak chcę Was poinformować, że zawierają informację o tym, że do sklepu przechodzicie z mojego bloga. Ma to na celu sprawdzenie, czy Cafago lub Tomtop będą otrzymały odpowiedni odzew i dalej będą chciały podsyłać sprzęt do testów.

Jeśli jednak nie chcecie klikać w powyższe linki, to poniżej podaję bezpośrednie. Pamiętaj jednak, że dla Ciebie nie ma znaczenia, w który link klikasz. Dla mnie finansowo również jest to bez znaczenia, ale może pomóc w dalszej pracy.  góry dziękuję.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Related Posts

{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}