TelefonyUrządzeniaWyciekły informacje o Nokii 7 Plus. Dwa aparaty, ekran 18:9 i wiele innych.

Maciej Kulesa5 lutego 20183 min
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/2017/08/nokia-8-zeiss-1024x616.jpg

Nokia ma zaskoczyć czymś wyjątkowym podczas targów MWC 2018 w Barcelonie. Zapewne będzie to Nokia 9 lub Nokia 8 Sirocco, ale warto czekać również na coś jeszcze. Do sieci wyciekły informacje na temat Nokii 7 Plus. Smartfon będzie wyposażony w ekran o proporcjach 18:9 i cieszy mnie ten fakt, bo jestem fanem tego trendu, a może już standardu.

Według informacji zamieszczonych w sieci Nokia 7 Plu ma mieć ekran o przekątnej 6″, procesor Snapdragon 660, 4 GB pamięci RAM i 64 pamięci na dane. Na pewno wyposażono ją w dwa aparaty, ale nie ma 100% pewności co do ich parametrów. Obstawia się, że smartfon będzie wyposażony w podwójny aparat 12 MP + 13 MP z tyłu i 16 MP z przodu.

Reszta informacji to już czyste domysły, ale można przypuszczać, że Nokia 7 Plus będzie wyposażona w złącze USB-C, a aparaty będą opatrzone logo Zeiss. Mam nadzieję, że smartfon szybko trafi do Polski, bo prezentuje się obiecująco. Od jakiegoś czasu kibicuję Nokii, ale brakuje mi z ich strony ciekawego średniaka, który mógłby konkurować z tańszymi modelami ze stajni Honor, Huawei i Xiaomi.

źródło

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Related Posts

{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}