AplikacjeAplikacje na Androida, w których zobaczysz galę Oscary 2018.

Ceremonia wręczenia Oscarów zbliża się wielkimi krokami. Uroczystość odbędzie się w nocy z 4 na 5 marca 2018 (niedziela/poniedziałek) o godzinie 1:30 naszego czasu. Jak co roku, wydarzenie będzie można zobaczyć w telewizji NC+. Na szczęście transmisję możesz śledzić również na smartfonie, tablecie lub komputerze, dzięki dwóm aplikacjom: NC+ GO i Player+. Telewizja NC+ odkoduje kanały Canal+ dla wszystkich swoich abonentów i dzięki temu każdy będzie mógł zobaczyć tę imprezę. HBO bez umowy. HBO GO na...
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/90scars_newsbanner_copy-e1520078883215.png

Ceremonia wręczenia Oscarów zbliża się wielkimi krokami. Uroczystość odbędzie się w nocy z 4 na 5 marca 2018 (niedziela/poniedziałek) o godzinie 1:30 naszego czasu. Jak co roku, wydarzenie będzie można zobaczyć w telewizji NC+. Na szczęście transmisję możesz śledzić również na smartfonie, tablecie lub komputerze, dzięki dwóm aplikacjom: NC+ GO i Player+. Telewizja NC+ odkoduje kanały Canal+ dla wszystkich swoich abonentów i dzięki temu każdy będzie mógł zobaczyć tę imprezę.

Oprócz tego, że gala Osacary 2018 będzie odkodowana dla wszystkich abonentów NC+, to dodatkowo widzowie wybranych „kablówek” również otrzymają taką możliwość. Chodzi tutaj o telewizję takich operatorów jak: UPC, Vectra, Inea , Toya i Multimedia.

Jeśli jesteś posiadaczem abonamentu NC+, to możesz śledzić transmisję z poziomu aplikacji NC+ GO. Jest to wygodne rozwiązanie i w zupełności darmowe dla abonentów. Działa na smartfonach, tabletach i komputerach. Niestety, NC+ Go nie jest udostępnione na Smart TV, w tym Android TV. W takim przypadku potrzebny jest plik APK i myszka, bo bez niej nie da się obsługiwać aplikacji.

W przypadku Player+ systuacja wygląda trochę lepiej, bo aplikacja jest dostępna na wybrane telewizory. Nie jest tak rozpowszechniona jak Netflix, ale i tak jest lepiej niż w przypadku NC+ GO. Użytkownicy już od dłuższego czasu próbują „wymusić” większą dostępność Player+, ale na tę chwilę nie widać zmian na horyzoncie. W przypadku gali Oscary 2018 w aplikacji Player+ należy posiadać przynajmniej konto Start Extra.

Jest jeszcze opcja dla nowych użytkowników, dzięki której można skorzystać z darmowego okresu wynoszącego 14 dni. Jeśli wcześniej nie kupowałeś żadnego pakietu i wybierzesz opcję subskrypcji (odnawialna metoda płatności), to możesz uruchomić nawet pakiet MAX, który normalnie kosztuje 100 złotych za 30 dni.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Related Posts

{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}