NewswLightBox Blebox. Odkryj nowe możliwości sterowników kolorowego oświetlenia

Paweł30 stycznia 202011 min
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/wlightbox-blebox-mozliwosci-oswietlenia.jpg

Sterowanie kolorowym oświetleniem w domu nie musi być skomplikowane. Wybierz moduły wLightBox od Blebox i poznaj ich możliwości.

Dzięki nowoczesnemu oświetleniu LED można jeszcze łatwiej i efektowniej aranżować różne przestrzenie. Wśród dostępnego wyposażenia LED do dyspozycji mamy także to posiadające diody RGB oraz RGBW, które emitują światło kolorowe z palety RGB, czyli czerwony, zielony i niebieski oraz ich połączenia, a także kolor biały w wersji RGBW.

Aby tworzyć we wnętrzach efektowne scenerie świetlne, wystarczy tylko odpowiedni sterownik i pilot, którym będzie można ustawić odpowiednie parametry diod RGB i RGBW. To bardzo proste ze sprzętem wLightBox Blebox – https://wroled.pl/BleBox-LightBox-sterownik-rgbw-wifi.

Sterownik wLightBox Blebox – odmień aranżację swojego domu!

Nowoczesny sterownik wLightBox Blebox powstał po to, aby korzystanie z kolorowego oświetlenia ledowego było jeszcze łatwiejsze. Sterownik świetnie sprawdza się we współpracy z taśmami LED RGB oraz RGBW, pozwalając na łatwą zmianę ich barw za jednym dotknięciem.

Sterownik współpracuje z bezpłatną aplikacją na smartfona, która pozwala na obsługę urządzeń świetlnych w domu, a także w innych przestrzeniach – w ogrodzie czy też w firmie. Do obsługi wystarczy tylko sieć WiFi – bez konieczności montowania dodatkowych urządzeń.

Moduł wLightBox Blebox może przy tym współpracować z różnego rodzaju źródłami światła, w tym taśma LED RGB, RGBW i RGB+W – bez konieczności wymiany sterownika czy pilota.

Dzięki modułowi wLightBox Blebox oraz możliwości obsługi oświetlenia przez aplikację, tworzenie efektów świetlnych będzie bardzo proste.

Podstawowe możliwości sterownika wLightBox:

  • współpraca z różnego rodzaju taśmami ledowymi
  • sterowanie jasnością i kolorem oświetlenia ledowego
  • możliwość sterowania oświetleniem z dowolnego miejsca
  • obsługa oświetlenia przez wiele urządzeń
  • funkcja symulacji obecności w domu zmniejszająca ryzyko włamania
  • sterowanie ręczne i dostępne gotowe efekty świetlne

Instalacja sterownika wLightBox Blebox jest bardzo prosta – można zrobić to także samodzielnie, dlatego nie ma potrzeby wzywania specjalisty. Dzięki temu każdy może odmienić wnętrze swojego domu.

Nowe możliwości sterownika wLightBox Blebox

Sterownik wLightBox Blebox to nie tylko możliwość wyboru standardowych barw i efektów świetlnych. W najnowszej wersji możliwe stało się również tworzenie własnych kompozycji.

Gotowe efekty świetlne nie odpowiadają każdemu, ale każdorazowe sterowanie światłem RGB czy RGBW w celu ustawienia odpowiedniej barwy może być czasochłonne. Właśnie dlatego sterownik wLightBox Blebox w najnowszej wersji oferuje swoim użytkownikom możliwość tworzenia i zapisywania własnych kompozycji.

Przygotowanie własnego efektu świetlnego jest przy tym bardzo proste. Wystarczy wejść w ustawienia modułu wLightBox, a następnie wykonać aktualizację. Potem w ustawieniach modułu można znaleźć nową zakładkę zatytułowaną „Efekty”.

Po kliknięciu w zakładkę możemy dodawać nowe efekty, które pozwalają nam na:

  • nadanie nazwy stworzonemu efektowi
  • wybranie i dodawanie konkretnych barw, które mają być zawarte w danym efekcie
  • określenie zmiany koloru w efekcie oraz czasu trwania poszczególnych kolorów

Następnie, gdy wszystkie parametry zostaną już ustawione, można zapisać gotowy efekt. Gdy chcemy z niego skorzystać, po prostu wybieramy go w panelu sterowania.

Co jeszcze mogą zaoferować nowe moduły wLightBox Blebox?

Po aktualizacji moduły wLightBox Blebox oferują swoim użytkownikom jeszcze więcej możliwości, aby korzystanie z kolorowego oświetlenia stało się jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze.

Poza tworzeniem własnych efektów świetlnych sterownik pozwala także na zaplanowanie działania modułu w konkretnych godzinach oraz dniach tygodnia. W tym celu w ustawieniach modułu należy ustawić nowy harmonogram – pozwala on także na wybranie efektów, które mają być uruchomione o konkretnej porze.

Warto wspomnieć także o tym, że sterownik LED wLightBox Blebox może współpracować z Google Home oraz Alexa, które są coraz popularniejsze także w Polsce. Dzięki temu sterowanie oświetleniem możliwe jest również przez komendy głosowe.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Related Posts

{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}