TelefonyUrządzeniaTak wygląda OnePlus 5?

Serwis Android Police twierdzi, że wszedł w posiadanie zdjęcia nowego OnePlus 5. Premiera tego smartfona została zapowiedziana na 20 czerwca, ale im bliżej tej daty, tym więcej o nim wiemy. Tak przynajmniej wydaje się większości czytelnikom, bo ja mam co raz większe wątpliwości związane z wyglądem nowego OnePlus 5 i jego specyfikacją. Już wcześniej pojawiła się dyskusja, czy nowy smartfon będzie posiadał 6GB, czy 8 GB pamięci RAM. Do tej pory nie wiemy jak będzie...
Maciej Kulesa7 czerwca 20174 min
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/2017/06/oneplus-5.jpg

Serwis Android Police twierdzi, że wszedł w posiadanie zdjęcia nowego OnePlus 5. Premiera tego smartfona została zapowiedziana na 20 czerwca, ale im bliżej tej daty, tym więcej o nim wiemy. Tak przynajmniej wydaje się większości czytelnikom, bo ja mam co raz większe wątpliwości związane z wyglądem nowego OnePlus 5 i jego specyfikacją. Już wcześniej pojawiła się dyskusja, czy nowy smartfon będzie posiadał 6GB, czy 8 GB pamięci RAM. Do tej pory nie wiemy jak będzie na prawdę, ale Android Police twierdzi, że można zapomnieć o projekcie, który wcześniej był pokazywany. Poniżej poprzednie zdjęcie, które było podpisywane nazwą OnePlus 5.

Teraz, według anonimowego, ale pewnego źródła, OnePlus 5 ma wyglądać jak na zdjęciu niżej. Nie muszę pisać do jakiego producenta OnePlus 5 chce się zbliżyć. Gołym okiem widać nawiązanie do najbardziej popularnej marki na świecie.

 

Tak wygląda OnePlus 5?

OpiniaLeave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Related Posts

{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}