TelefonyUrządzenia#xiaomilepsze? Jest inny król na polskim rynku smartfonów.

Najlepiej sprzedające się smartfony w Polsce: Huawei Mate 10 Lite Huawei P9 Lite 2017 Huawei P9 Lite Mini Taka informacja pojawiła się na blogu Antyweb, który otrzymał informację prasową od Gfk Polonia. Dla mnie nie jest zaskoczeniem, że Huawei sprzedaje się bardzo dobrze. Nie dziwię się również, że wyprzedzili Xiaomi, czyli największego konkurenta. W ostatnim czasie Xiaomi nie pokazało w Polsce nic ciekawego z podobnej półki cenowej. Dopiero Xiaomi Redmi Note 5 może ponownie namieszać...
Maciej Kulesa11 kwietnia 20185 min
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/honor-9-lite-4-1024x538.jpg

Najlepiej sprzedające się smartfony w Polsce:

  • Huawei Mate 10 Lite
  • Huawei P9 Lite 2017
  • Huawei P9 Lite Mini

Taka informacja pojawiła się na blogu Antyweb, który otrzymał informację prasową od Gfk Polonia. Dla mnie nie jest zaskoczeniem, że Huawei sprzedaje się bardzo dobrze. Nie dziwię się również, że wyprzedzili Xiaomi, czyli największego konkurenta. W ostatnim czasie Xiaomi nie pokazało w Polsce nic ciekawego z podobnej półki cenowej. Dopiero Xiaomi Redmi Note 5 może ponownie namieszać w Polsce. Jednak w kategorii „smartfon do 1000 złotych” Huawei teraz nie ma sobie równych.

Jestem ciekawy na jakim poziomie jest sprzedaż marki Honor. Pozostaje również pytanie czy czasami nie została doliczona do tego wykresu, w końcu należy ona do Huawei. Ważne jest jednak to, że wykresy te dotyczą tylko sprzedaży w Polsce. Nie brano pod uwagę zamówień z chińskich sklepów i to jest logiczne, bo ciężko by było jednoznacznie to zbadać.

Wykres pokazuje różnice pomiędzy Huawei, a dwoma konkurentami. Możemy domyślać się, że konkurentem nr 1 jest Xiaomi, ale takiej pewności nie ma. Szkoda, że nie pokazano nazw pozostałych graczy, bo można byłoby się do tego jakoś odnieść.

[contentcards url=”https://www.fandroid.com.pl/honor-9-lite-recenzja-pierwsze-wrazenie,17134″]

W najbliższym czasie Huawei może jeszcze zwiększyć przewagę nad konkurencją. Wszystko za sprawą Huawei P20 Lite. Nie sądzę by przeskoczyli Samsunga w bitwie na flagowce, nie teraz. Huawei ma do zaoferowania zaawansowane smartfony i na wielu płaszczyznach mogą być lepsze niż produkty Samsunga, ale jeszcze za wcześnie by mówić, że mogą zagrozić koreańskim produktom.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Related Posts

{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}