AplikacjeSystemyZakupy online za pomocą „Listonic Zamów zakupy”.

Listonic to jedna z lepszych aplikacji do zarządzania zakupami. Wiedzie prym na rynku aplikacji mobilnych. Nie dziwię się, jest prawie idealna. Było kwestią czasu aż twórcy wprowadzą na rynek aplikację umożliwiającą zakupy online przez telefon. Wczoraj była zapowiada jakaś nowość. Dzisiaj już wiemy, że chodzi o aplikację do zakupów online. Nie wiem czy podobna aplikacja była już kiedykolwiek w Google Play. Mi się wydaję, że jest to nowość. Oczywiście, mamy możliwość robienia zakupów przez komputer,...
Maciej Kulesa27 listopada 201217 min
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/2012/11/listonic-zakupy-online.jpg

Listonic to jedna z lepszych aplikacji do zarządzania zakupami. Wiedzie prym na rynku aplikacji mobilnych. Nie dziwię się, jest prawie idealna. Było kwestią czasu aż twórcy wprowadzą na rynek aplikację umożliwiającą zakupy online przez telefon. Wczoraj była zapowiada jakaś nowość. Dzisiaj już wiemy, że chodzi o aplikację do zakupów online.

Nie wiem czy podobna aplikacja była już kiedykolwiek w Google Play. Mi się wydaję, że jest to nowość. Oczywiście, mamy możliwość robienia zakupów przez komputer, w różnych sklepach online (Tesco, Alma, P&P itd.), ale „Listonic Zamów zakupy” zbiera sklepy w jedno miejsce i w dodatku pozwala zamawiać produkty z poziomu Androida lub iOS.

Główne cechy to:

– wyszukuje sklepy, które dostarczą zakupy pod wskazany przez Ciebie adres
– zapamiętuje, które produkty wybierasz, by każde kolejne zakupy były szybsze i sprawniejsze
– automatycznie zapisuje wszystkie wybrane produkty dzięki czemu nie trzeba od razu skompletować całego zamówienia
– umożliwia płacenie za zakupy zarówno przez internet jak i przy odbiorze: gotówką lub kartą
– obecnie współpracuje z 3 sieciami sklepów: Alma, Frisco, A.pl

Na początku wpisujemy kod pocztowy. Wtedy aplikacja wyszukuje czy w pobliżu jest sklep, który pozwoli na zakupy online. Z biegiem czasu będą pojawiały się nowe marki, ale na tą chwilę mamy mały wybór. Mi się pojawiła opcja tylko Alma 24. Kategorie, które są dostępne w sklepach są nazwane w zależności od konkretnego sklepu. Poruszanie się po kategoriach jest banalnie proste i nie sprawi nikomu żadnego problemu. Po wybraniu produktu możemy zaznaczyć ilość sztuk jaka nas interesuje. Nie musimy wchodzić za każdym razem w opis produktu, wystarczy obok wybierać plus lub minus. Aplikacja może sama dobierać ilość towaru za nas jeśli wybraliśmy opcję, która jest niedostępna w sklepie. Tak się stało gdy wybrałem kurczaka :) Tam miałem opcję wyboru w wadze, a nie stukach. Wybrałem 1kg, ale aplikacja wymusiła zamówienie na 0,9 kg twierdząc, że innej opcji nie ma. I tutaj plus za to.

Wszystko działa idealnie. Szkoda tylko, że Listonic Zamów zakupy nie został połączony z Wygodną listą zakupów (od Listonic). Wyczytałem, że ma to nastąpić w jakimś terminie. Fajnie by było mieć listę zakupów w telefonie i od razu przejść z nią do zamówień online. Aplikacja jest strzałem w dziesiątkę. Teraz zakupy online będą jeszcze bardziej popularne.

One comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Related Posts

{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}