Share, , Google Plus, Pinterest,

Print

Posted in:

Badoo – randki po polsku i z Polakami

Jest to gościnny wpis użytkownika Danielkl.

Dziś przedstawię wam aplikacje Badoo. Jest to jedna z wielu aplikacji randkowych jakie można znaleźć w Android Market. Aplikacja Badoo daje nam dostęp do portalu randkowego badoo.com z poziomu naszego telefonu. Program jest w w j. polskim, ale pozwala na kontakt z ludźmi z całego świata. Kolejnym atutem serwisu i aplikacji jest spora ilość dostępnych polskich użytkowników.
W innych, tego typu, aplikacjach Polaków jest jak na lekarstwo. Kiedyś portal sympatia.pl zapowiadał wydanie swojej aplikacji, ale na razie nic ponad to nie wiemy. Jest jeszcze operator Plus, który ma w markecie aplikację Funskan, ale z niej mogą korzystać tylko użytkownicy sieci Plus i 36.6.
Teraz kolej na na konkrety, na temat samej aplikacji Badoo.  W Android Market aplikacja widnieje pod nazwą „Poznaj nowych ludzi na Badoo”, ale wystarczy wpisać słowo „badoo”.
Aplikacja zajmuje okolo 3mb i pobrano ją już około 10000-50000 razy.
Po uruchomieniu aplikacji musimy się zarejestrować. Możemy połączyć się również poprzez konto Facebook. Wtedy automatycznie zostaną uzupełnione podstawowe dane u nas w profilu. Dodane zostaną zdjęcie profilowe, które mieliśmy zmieszczone na Facebooku. Jeśli jednak nie chcemy korzystać z tego rodzaju logowania to zawsze jest możliwość tradycyjnej rejestracji.
Gdy już to zrobimy na ekranie pojawi się 10 ikonek. Dodatkowe 4 ukryte są pod klawiszem menu.

Czytaj również:  Rewelacyjny projekt, w którym posłuchasz rewelacyjnej piosenki Queen!

W profilu mamy informacje o sobie. Pojawiają się tam nasze zdjęcia i informacje kogo poszukujemy. Znajdziemy tam również ustawienia naszej strony z profilem.
Zakładka  “W okolicy” pozwoli nam na przeglądanie osób, które znajdują się w najbliższej okolicy. Mamy też wybór czy szukamy osób w konkretnym obszarze, czy z całej Polski.


Wiadomości – tutaj znajdziemy wszystkie wiadomości, które odbieraliśmy lub wysyłaliśmy do znajomych.

Goście – lista osób, które nas odwiedziły.

Ulubione – tu mamy listę osób,  które dodaliśmy do ulubionych.

Chcą mnie – lista  osób, które chciały by nas poznać. Niestety, minus tej opcji jest taki, że  musimy zapłacić aby zobaczyć te osoby (minimum 34zl na 30 dni – płatne tylko kartą kredytową).

Chybił trafił – to chyba najciekawsza funkcja   tej aplikacji. Program pokazuje nam losowo wybrane profile. Możemy je plusować lub minusować. Dziennie możemy wyświetlić 100 użytkowników. Dalej musimy płacić.

Czytaj również:  Facebook Marketplace - lokalny handel w aplikacji na Androida!

Nie testowałem płatnych funkcji ponieważ nie mam karty kredytowej. Aplikacja oferuje oczywiście więcej funkcji. Jeśli ktoś chciałby dowiedzieć się więcej, z chęcią dopiszę.

Wersja desktopowa portalu ma kilka dodatkowych funkcji, których zabrakło w aplikacji. Są to np.: zaawansowana wyszukiwarka, wysyłanie prezentów,  upload video, itp. Mam nadzieję, że i te funkcje znajdą sie w następnych aktualizacjach mobilnej wersji Badoo. Życzę udanego randkowania na waszych Androidach.

[app]com.badoo.mobile[/app]

  • Hujek

    gdzie to kurestwo znaleźć żeby nie pisali do mnie