GoogleSystemyTelefonyUrządzeniaAktualizacja Android 9.0 Pie dla Samsunga Galaxy Note 9 wystartowała.

Zza sąsiedniej granicy doszły do nas informacje o aktualizacji Android Pie dla Galaxy Note 9. Pojawiły się tez głosy, że najnowsza wersja systemu może docierać już do innych krajów. Na ten moment nie mam żadnego potwierdzenia. Niemieccy użytkownicy już teraz mogą cieszyć się aktualizacją i my też niebawem zobaczymy taką możliwość. W tej chwili paczka z systemem dociera do użytkowników Galaxy Note 9 z procesorem Exynos. Wersja systemu została oznaczona N960FXXU2CRLT i zawiera pakiet zabezpieczeń ze...
Maciej Kulesa5 stycznia 201923 min
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/samsunglogo-1.png

Zza sąsiedniej granicy doszły do nas informacje o aktualizacji Android Pie dla Galaxy Note 9. Pojawiły się tez głosy, że najnowsza wersja systemu może docierać już do innych krajów. Na ten moment nie mam żadnego potwierdzenia. Niemieccy użytkownicy już teraz mogą cieszyć się aktualizacją i my też niebawem zobaczymy taką możliwość.

W tej chwili paczka z systemem dociera do użytkowników Galaxy Note 9 z procesorem Exynos. Wersja systemu została oznaczona N960FXXU2CRLT i zawiera pakiet zabezpieczeń ze stycznia 2019 roku. Galaxy Note 9 otrzymał wersję beta Android Pie w podobnym okresie co Galaxy S9. Ten drugi już wcześniej zainkasował stabilną wersję tej wersji systemu Google.

Jeśli posiadacie Samsunga Galaxy Note 9 dajcie znać, czy macie udostępnioną najnowszą wersję systemu Android. Napiszcie jak sprawdza się po aktualizacji. Nie znalazłem negatywnych opinii na temat Android Pie na tym modelu.

2 comments

 • sesion

  14 stycznia 2019 at 18:57

  Sam bym chciał znać opinie. Mam od 12stego dostępną ale ktoś coś mówił, że na S9 + bateria w spoczynku szybciej ucieka, ktoś inny zgłaszał problemy z automatycznym dostrajaniem jasności wyświetlacza. To było na S9 + jak już wspomniałem ale w sumie to prawie identyczne telefony w środku, więc trochę się boje to instalować póki co.

  Reply

 • kocham rysik

  7 stycznia 2019 at 20:05

  na ten moment brak Pie

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.