GoogleSystemyTelefonyUrządzeniaAktualizacja Android 9.0 Pie dla Samsunga Galaxy Note 9 wystartowała

Maciej Kulesa5 stycznia 201983 min
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/samsunglogo-1.png

Aktualizacja Android 9.0 Pie dla Samsunga Galaxy Note 9 wystartowała

Zza sąsiedniej granicy doszły do nas informacje o aktualizacji Android Pie dla Galaxy Note 9. Pojawiły się tez głosy, że najnowsza wersja systemu może docierać już do innych krajów. Na ten moment nie mam żadnego potwierdzenia. Niemieccy użytkownicy już teraz mogą cieszyć się aktualizacją i my też niebawem zobaczymy taką możliwość.

W tej chwili paczka z systemem dociera do użytkowników Galaxy Note 9 z procesorem Exynos. Wersja systemu została oznaczona N960FXXU2CRLT i zawiera pakiet zabezpieczeń ze stycznia 2019 roku. Galaxy Note 9 otrzymał wersję beta Android Pie w podobnym okresie co Galaxy S9. Ten drugi już wcześniej zainkasował stabilną wersję tej wersji systemu Google.

Jeśli posiadacie Samsunga Galaxy Note 9 dajcie znać, czy macie udostępnioną najnowszą wersję systemu Android. Napiszcie jak sprawdza się po aktualizacji. Nie znalazłem negatywnych opinii na temat Android Pie na tym modelu.

8 comments

 • Kamer

  13 kwietnia 2019 at 10:08

  Po aktualizacji nie można włączyć przesyłania danych wiec zostałam bez mobilnego Internetu masakra…

  Reply

 • Adam

  24 marca 2019 at 14:24

  Nie zainstaluje. 9.0 bo jak ma się telefon ponad rok to wciskają abgrejdy, by spowolnić kamerę lub jakość zdjęć jest straszna. To fakty. Miałem galaxy s6 i patrzę na jakość zdjęć po zakupie co zrobiłem, a po abgrejdzie. Różnica ogromna. Kamera robiła zdjęcie po sekundzie od przyciśniecia. To bardzo denerwowało mnie. Mój znajomy nadal ma s6 bez abgrejdow. Kamera działa szybko obraz jak w nowych telefonach. Problem tylko że łatwo wpadają wirusy. Dobry program anty vir i jest cool.

  Reply

 • Chrisss

  18 lutego 2019 at 13:28

  Ja dostałem aktualizację i ludzie którzy dzwonią do mnie odrzuca ich i pokazuje stałe sygnał świętości

  Masakra nie wiem teraz jak to ustawić

  Reply

 • Marco Polo

  11 lutego 2019 at 17:21

  Dostalem aktualizacje do android Pie i masakra… ale zaczne od poacztku… brak mozliwosci zmiany siatki na maksymalna to jest 5×6… nie wiem why… posiadam zakupiony motyw sklepie samsung motyw zakupiony w sklepie i co sie okazuje nie moge wlaczyc Trybu Nocnego w belce gdyz wyskakuje komunikat nie mozna zastosowac trybu nocnego do motywu… BRAWO SAMSUNG (ROZUMIEM ZWROCICIE LUDZIA KASE ZA ZAKUPIOBE MOTYWY)… kolejna kasznaka to gdy chce ustawic motyw Infinity oryginalny Samsungowski to wyvaszacz ustawia sie na tapetebinfinity (niebiesko zolte mazaje) lecz sama tapeta zostaje rozmazana przechodzi z zoltego do niebieskiego… ni cholery sie nie chce „zasosowac”… ikony sa kobulaste jak dla dziadka jakiegos. Brak slow

  Reply

 • Natalia

  9 lutego 2019 at 23:45

  Ja nadal nie dostałam aktualizacji…
  Note 9

  Reply

 • Jaro.no

  29 stycznia 2019 at 00:23

  Urzywam note 9 od 3 miesiecy kiedy to trafil na rynek norweski kupilem czekalem jescze 3 tyg az przyska .niestety aktualizqcji do pio jeszcze nie dostalem .a rozczarowany jestem bardzo z tego tel ,a to znaczy jest z nim tak nie dopracowany system ,czytanie czegokolwiek typu palec twarz tęczowka., to wogle jakis zart jest ,co do rysika to dziala jak powinien zmienil sie tylko ze dziala jako pikot w tym modelu ,prucz tego za 5000zl dostałem grzechotkę w kamerze i tym też wypasianonym żółtym ołówku. Pomijam fakt że bixby z tym 3 guzikiem jest potrzebne jak 5 koło ,przestałem się z nota 4 wersji s i nie odczułem różnicy pracy oby dwojga urządzeń, mało tego NOTE9 jest tel nie dopracowanym i dość nie wygodnym gdyż gdyby nie pokrowiec byłby rozbity już z 5 raz .polecam pomyśleć o kupnie wiele tańszego poprzednika ,a jeśli ktoś używał przeszłości modelu 4 lub 5 to powiem szczerze nie warto się przesiadac , no chyba że ktoś chce wyrzucić parę złoty

  Reply

 • sesion

  14 stycznia 2019 at 18:57

  Sam bym chciał znać opinie. Mam od 12stego dostępną ale ktoś coś mówił, że na S9 + bateria w spoczynku szybciej ucieka, ktoś inny zgłaszał problemy z automatycznym dostrajaniem jasności wyświetlacza. To było na S9 + jak już wspomniałem ale w sumie to prawie identyczne telefony w środku, więc trochę się boje to instalować póki co.

  Reply

 • kocham rysik

  7 stycznia 2019 at 20:05

  na ten moment brak Pie

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.