TelefonyUrządzeniaMotorola P40 – nowe zdjęcie i specyfikacja

Maciej Kulesa5 stycznia 20194 min
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/motorola-1280x704.png

Motorola P40 - nowe zdjęcie i specyfikacja

W grudniu 2018 roku udostępniałem informacje na temat Motoroli P40. Tutaj możecie zobaczyć rendery i wideo 360. Ostatnio jednak pojawiło się nowe zdjęcie (na końcu tekstu) i specyfikacja najnowszego smartfona tego producenta. Wiem, że jest wielu użytkowników, którzy czekają na premierę tego modelu. Na pewno nie zawiodą się, bo Motorola P40 zapowiada się bardzo dobrze.

Smartfon Motorola P40 będzie miał duży 6,2-calowy wyświetlacz IPS, z rozdzielczością HD +, 6 GB pamięci RAM, 64 GB lub 128 GB wbudowanej pamięci masowej, procesor Qualcomm Snapdragon 675. Z tyłu znajduje się podwójny aparat  AI 48 + 5 MP (f1.75). Z kolei przedni aparat charakteryzuje się AI 12MP (f1.8). Za czas pracy będzie odpowiadać bateria o pojemności 4132 mAh. Motorola P40 na rynku zadebiutuje z systemem Androida One na bazie Androida 9 Pie.

Powyższe informacje pojawiły się na Twitterze. Nie ma jeszcze wiadomości na temat daty premiery, ale niektórzy obstawiają pierwszą połowę tego roku. Jest to bardzo prawdopodobne. Producenci chcą się pozabijać o klientów i ten rok będzie dla nich naprawdę intensywny.

Moim zdaniem, pierwsza połowa roku będzie stała pod znakiem klasycznych smartfonów. Natomiast druga połowa przyniesie nam nowe rozwiązania, w postaci zaginanych ekranów.

motorola p40

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Related Posts

{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}