AplikacjeAndroid Excellence – kolejna odsłona nagradzanych gier i aplikacji w sklepie Google Play

W ubiegłym roku rozpoczęto program, w którym nagradzane są najlepsze aplikacje i gry w sklepie Google Play. Android Excellence nie jest czymś oryginalnym, bo już wcześniej Google wybierało świetne tytuły. Teraz jednak robi to cyklicznie i w nowej formie. Trzeba przyznać, że zawsze poprzeczka wisi bardzo wysoko, ale nie z każdym wyborem mogę się zgodzić. Całą listę aplikacji i gier Google Play aktualizuje co trzy miesiące. W tym roku jest to pierwsza odsłona i już widać, że poziom jest bardzo...
Maciej Kulesa8 kwietnia 201815 min
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/google-play-excellence-1024x592.jpg

W ubiegłym roku rozpoczęto program, w którym nagradzane są najlepsze aplikacje i gry w sklepie Google Play. Android Excellence nie jest czymś oryginalnym, bo już wcześniej Google wybierało świetne tytuły. Teraz jednak robi to cyklicznie i w nowej formie. Trzeba przyznać, że zawsze poprzeczka wisi bardzo wysoko, ale nie z każdym wyborem mogę się zgodzić.

Całą listę aplikacji i gier Google Play aktualizuje co trzy miesiące. W tym roku jest to pierwsza odsłona i już widać, że poziom jest bardzo wysoki. Zdecydowanie wcześniej Google wprowadziło inne ciekawe zestawienie – Wybór redaktorów. Taki „ranking” dalej jest tworzony i tutaj bliżej mi do wyborów osób niż w przypadku Android Excellence. Oczywiście, ten drugi zestaw trzyma nisamowicie wysoki poziom jeśli chodzi o jakość tworzonych aplikacji. Chodzi tutaj o wygląd i intuicję. Jednak w moim odczuciu większymi możliwościami i efektywnością cechują się tytuły w Editor choice (Wybór redaktorów).

Nowe gry Android Excellence

Nowe aplikacje Android Excellence

Android Excellence – kolejna odsłona nagradzanych gier i aplikacji w sklepie Google Play

OpiniaLeave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Related Posts

{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}
{{ image }}

{{ title }}

{{ date }} {{ comments }}
{{ readingtime }} {{ viewcount }}