Fotografia mobilnaGoogleTelefonyUrządzeniaTen teledysk w całości został nakręcony smartfonem Google Pixel 2!

Wczoraj premierę miał nowy teledysk Johna Legenda  „A Good Night”. Normalnie nie zwróciłbym na to uwagi, ale Google podaje, że został on w całości nakręcony z wykorzystaniem smartfona Pixel 2. Taka też informacja widnieje pod materiałem wideo na Youtube i to wszystko trzeba traktować jak reklamę tego telefonu. To jednak odstawmy na bok i przyjrzyjmy się materiałowi. Zanim jednak podejmiesz decyzję o zakupie Pixel 2 i weźmiesz się za kręcenie teledysków… Weź pod uwagę, że ekipa...
Maciej Kulesa7 kwietnia 20183 min
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/pixel-2-1.jpg

Wczoraj premierę miał nowy teledysk Johna Legenda  „A Good Night”. Normalnie nie zwróciłbym na to uwagi, ale Google podaje, że został on w całości nakręcony z wykorzystaniem smartfona Pixel 2. Taka też informacja widnieje pod materiałem wideo na Youtube i to wszystko trzeba traktować jak reklamę tego telefonu. To jednak odstawmy na bok i przyjrzyjmy się materiałowi.

Zanim jednak podejmiesz decyzję o zakupie Pixel 2 i weźmiesz się za kręcenie teledysków… Weź pod uwagę, że ekipa wykorzystała pełno profesjonalnego sprzętu. Nie jestem mądrą głową w tym temacie, więc nie będę rzucał fachowymi nazwami. Wiem tylko jedno, że większość użytkowników nie ma „pod ręką” takiego sprzętu. No może poza gimbalem do smartfona. Z jego wykorzystaniem również można zdziałać cuda, ale ciągle jest to dalekie od tego czego użyli do nakręcenie teledysku.

Czy to w jakiś sposób ujmuje smartfonowi Google Pixel 2? W żadnym przypadku. Wystarczy spojrzeć by przekonać się, że mamy tu do czynienia z wysoką jakością obrazu. Muszę przyznać, że reklama wyszła im bardzo dobrze i niejedna osoba skusi się na ten model po obejrzeniu teledysku „A Good Night”.

Ten teledysk w całości został nakręcony smartfonem Google Pixel 2!

OpiniaLeave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.