Android Oreo dla Samsunga Galaxy S8 – beta.

Android Oreo dla Samsunga Galaxy S8 – beta.

Samsung Galaxy S8 jest świetnym smartfonem i z jednej strony  dziwię się, że producent nie wydał jeszcze aktualizacji systemu Android do wersji Oreo. Z drugiej strony rozumiem, że Samsung chce aby w jego flagowym produkcie zagościł produkt pozbawiony wad. Jeśli kupiłbym Galaxy S8, to pewnie czekałbym z niecierpliwością na nowe oprogramowanie, ale liczyłbym też, że producent dopilnuje wszystkiego i nie zawiedzie swoich użytkowników.

Jeśli jednak chcecie sprawdzić wczesną wersją Android Oreo dla Samsunga Galaxy S8, to możecie zapisać się do programu producenta. Wystarczy pobrać jedną z dwóch aplikacji i zarejestrować się w programie Beta:

Aplikacje te powinny być również dostępne w sklepie Samsunga, ale nie każdy ma tam konto, więc wrzucam linki do sklepu Google Play. Z tego co kojarzę, to w aplikacji macie opcję rejestracji w programie Galaxy Beta. Android Oreo, jak każda inna testowana wersja, dostępny jest tylko dla użytkowników, którzy posiadają smartfona z wolnej sprzedaży. Niestety, jeśli wybrałeś Galaxy S8 w ramach abonamentu, to prawdopodobnie system Cię nie przepuści.

Warto zaznaczyć, że jest to wersja testowa. Nie zalecam instalowania jej na smartfonie, którego cały czas używacie, bo mogą występować problemy. Wiem jednak, że wielu użytkowników będzie kusiła ta droga i w pełni ich rozumiem. Nie raz korzystałem z takich programów i w wielu przypadkach system nadawał się do normalnego użytkowania. Tutaj tylko ostrzegam, że coś może nie działać i warto zgłaszać takie usterki. W końcu po to są wersje beta i procesy, podczas których testuje się oprogramowanie.

    1. w pierszej wersji beta dla samsunga jest dostepna tylko w Anglii na europejskim kontynencie.
      Dopiero w drugiej wersji beta mozna w polsce bedzie sie zapisac.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *