GoogleAndroid Pay dostępne w płatnościach PayU.

Maciej Kulesa27 marca 20177 min
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/2016/11/automat-android-pay-1024x768.jpg

Polski rynek jest doskonałym miejscem do wdrażania innowacyjnych rozwiązań finansowych. Nowe produkty i usługi związane z płatnościami są w Polsce bardzo szybko przyswajane przez konsumentów. Jako PayU chcemy stworzyć dla wszystkich kupujących on-line środowisko, w którym będą mogli zawsze i wszędzie korzystać z najnowszych i najwygodniejszych form płatności, również mobilnych. Android Pay jest jednym z najlepszych przykładów takich płatności, dlatego jestem przekonany, że współpraca Google z PayU zaowocuje bardzo dobrymi wynikami w m-commerce. – Mario Shiliashki, Prezes i Dyrektor Generalny (CEO) PayU na region EMEA.

Jak poinformował blog Antyweb – PayU udostępnia sprzedawcom internetowym płatności Android Pay. Zgadzam się z opinią, że to od tego momentu banki przyspieszą swoje prace nad wdrażaniem tej usługi w swoich ofertach. Za tymi płatnościami stoi gigant, a co za tym idzie – popularność. Klienci będą domagali się tego produktu u siebie, będą krzyczeli, aż w końcu go dostaną.

Informowałem, że mBank wprowadzi Android Pay do końca tego miesiąca, ale zostało mu już mało czasu. W sieci pojawiają się już kolejne plotki, że start tej usługi przewidziany jest na kwiecień, ktoś inny pisze, że na maj itd. W końcu ktoś trafi z odpowiednią datą, ale jest to chyba strzelanie na oślep. Ja sugerowałem się informacjami z serwisu, który ma jakieś doświadczenie w płatnościach mobilnych i pewnie jakieś pewniejsze źródła. Na potwierdzenie ich informacji pozostało kilka dni, zobaczymy.

Wiemy jednak, że Android Pay trafi między innymi do serwisu Allegro, ale nie tylko. Zasięg tej metody płatności będzie ogromny i pozostaje kwestią czasu, aż trafi do większości sklepów internetowych. PayU ma silną pozycje na rynku i to spowoduje, że płatności Google staną się bardzo popularne.

Chcemy, aby płatności w aplikacji były proste dla wszystkich, dlatego wybraliśmy PayU jako naszego partnera w zakresie wdrażania Android Pay na rynku e-commerce w Polsce. Sprzedawcy internetowi dołączą do ponad 400 tys. punktów sprzedaży w Polsce, gdzie kupujący mogą bezproblemowo zapłacić, dotykając ekranu telefonu z systemem Android. – Spencer Spinnell, Director of Business Development, Google.

Zobacz porównanie systemów płatności online – PayU, Dotpay, TPay i Przelewy24.pl

Źródło: https://projektmarketing.pl/platnosci-online/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Black Friday 2020