AplikacjeGoogleNewsAsystent Google w Polsce – użytkownicy otrzymują dostęp do beta testów.

Mariusz Krause21 maja 201845 min
https://www.fandroid.com.pl/wp-content/uploads/google-1-780x400.png

W dniu dzisiejszym otrzymałem od jednego z czytelników informację o polskich testach Asystenta Google. Chciałbym się z tobą podzielić informacją, że ja również mam taką możliwość, ale nie mogę tego napisać. Nie mogę poinformować cię o takim fakcie, że również ja otrzymałem dostęp do beta testów Asystenta Google w Polsce ;)

To ci się spodoba:

Rozpoczęcie testów asystenta w Polsce, to dobra wiadomość. Dopiero co dowiedzieliśmy się, że trafi on do nas w tym roku, a już niektórzy mają możliwość sprawdzenia jego możliwości. Na ten moment zostały wysłane ankiety do poszczególnych użytkowników. Jest tam też informacja o poufności. Z informacji, które otrzymałem od czytelnika musiał on wypełnić krótką ankietę, w której informował o posiadanym smartfonie i wersji systemu. W ciągu najbliższych dwóch tygodni otrzyma dostęp do Asystenta Google. W przypadku gdy ktoś złamie regulamin zostanie wykluczony z programu testowego Google i z usług, przez które został zaproszony.

Beta testy poszczególnych produktów Google odbywają się poprzez zaproszenia z wybranych usług. Firma może na przykład wysłać zaproszenie lojalnym użytkownikom Map Google, którzy rozwijają tę aplikację. Dzięki takim zaproszeniom czytelnik mógł otrzymać wcześniejszy dostęp do Asystenta Google w Polsce.

4 comments

 • Djakdekiel

  22 maja 2018 at 09:47

  Brawo, nie ma to jak złamać nda. Przez takie akcje może nie być więcej testów innych produktów

  Reply

 • Wojtek

  22 maja 2018 at 08:29

  Nie przejmuj się ;) ja mam Google pixel, Google home I Chromecast. Właśnie testuje androida P i też nie dostałem zaproszenia :p przykro

  Reply

 • Korpos

  21 maja 2018 at 20:48

  Ja zaproszenia nie dostałem. Żałuję że przystąpiłem do tego programu, bo nie mam z tego powodu żadnych profitów, a google dostało wiele danych za free.

  Reply

 • JB

  21 maja 2018 at 19:38

  Pozwoliłem sobie udostęnić wpis w społeczności „Google Home + Assistant Polska”

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.